Birtijaške čakule

Daj Sig molim te pojasni nikako sa shvatim...Moderator i Marijole ista škola, isti svjetonazori a jedan ti je GOAT a drugi ni u kvart ti ne želi doći...jel Moderator visoko digao letvicu za Švarcenegera?...nemoj da mu weekend bude zadnji...
 
Daj Sig molim te pojasni nikako sa shvatim...Moderator i Marijole ista škola, isti svjetonazori a jedan ti je GOAT a drugi ni u kvart ti ne želi doći...jel Moderator visoko digao letvicu za Švarcenegera?...nemoj da mu weekend bude zadnji...
Marijole nije moj tip klijenta kojeg bi pustila, ni ja njegov tip djevojke(srecom) . Ja radim nesto posve deseto i on nije u toj prici. Zasto bi svatko s kim se druzim na forumu morao biti klijent ili dolaziti meni? Ne vidim problem da se s nekim samo jednostavno druzis. Naravno, Moderator je samo jedan, original i nije za usporedbu...
 
nije bas izbor hoces neces ,ne znam za druge gradove al tu je ako odbijes ( npr cekas ono sto zelis) ides na dno liste i opet ces dobit ono sto te dopadne🤷🏼‍♀️ .. nisam ja al znam da je tako sistem bio nekima sto su preskakali astru ,mozes ti preskociti red al neces tako skoro nazad
Ti draga ne smiješ Astru , mlada si žena i imaš redovite mjesečnice. Za tebe je Astra potencijalno opasna u nekom postotku 0,06% zbog mogućeg stvaranja ugrušaka . Doktor će te naručiti kada će biti na raspolaganju neko drugo cjepivo .
 
Ti draga ne smiješ Astru , mlada si žena i imaš redovite mjesečnice. Za tebe je Astra potencijalno opasna u nekom postotku 0,06% zbog mogućeg stvaranja ugrušaka . Doktor će te naručiti kada će biti na raspolaganju neko drugo cjepivo .
Hvala na info nisam znala da to bas toliko ima nuspojava nastojim sto manje imati tel upaljenu s vijestima pa nekad propustim dosta toga
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh