Birtijaške čakule

Imaš i apartmane znači, dva stana imaš, nemaš svoje obitelji, ono mogla bi malo usporiti? Doduše ti je mišljenje jednog Dalmatinca socijalista, ti su valjda drugi mundset kako kaže Kozjak za onu estonsku Ruskinju, mada čak i u kombinaciji Estonija- Nizozemska pruža ima rupe..
Imam svoje obitelji ali o njoj sigurno necu pisati na ovom forumu, to su privatne stvari... Dva stana imam, apartmane nemam. Apartmane cu iznajmljivati za seks susrete umjesto stana kojeg sad imam u tu svrhu.. Jer je diskretnije i nitko ti me moze dolaziti ma vrata jer je lokacija nepoznata buduci da je svaki put mijenjas
 
Imam svoje obitelji ali o njoj sigurno necu pisati na ovom forumu, to su privatne stvari... Dva stana imam, apartmane nemam. Apartmane cu iznajmljivati za seks susrete umjesto stana kojeg sad imam u tu svrhu.. Jer je diskretnije i nitko ti me moze dolaziti ma vrata jer je lokacija nepoznata buduci da je svaki put mijenjas
Još jedan stan barem
 
Imam svoje obitelji ali o njoj sigurno necu pisati na ovom forumu, to su privatne stvari... Dva stana imam, apartmane nemam. Apartmane cu iznajmljivati za seks susrete umjesto stana kojeg sad imam u tu svrhu.. Jer je diskretnije i nitko ti me moze dolaziti ma vrata jer je lokacija nepoznata buduci da je svaki put mijenjas
Apartmani na moru ili Zagrebu?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh