Birtijaške čakule

Otok - bez kurca

skupilo se staro društvo nas pet-sest iz djetinjstva sto muskih sto zenskih,
lito sunce malo dosada malo fjaka i pala je oduka idemo brodom na otok i tamo ce mo prenociti na otvorenom.
priprema i takvo uzbuđenje vec odavno nisam osjetila.

stalno posal, grad žurba i bas mi je treba odmor i pustit malo mozak na pašu.

ujutro se okupili oko broda, a kumi je došao rođak i Zagreba pa ide i on s nama.

Ura voznje uz veselu ekipu i glasan motor prošla za tren i eto nas u uvali, more sunce i ladovina ispod borova ma pravi raj.

odma se skinili, poskakali u more cika vika, muski se odma uhvatili pripreme roštilja, muzika trešti iz broda, a meni se ćini da me onaj Zagrebcanin non stop miri ispod oka. Nije ni on za baciti, nije nesto misicav ali je dosta visok za jednog purgera, plave oci, zlatna kosa i mala bradica oko usta ko mladi profesor na kojeg sam ko cura znala vlažiti.

U igri i veselju prođe dan, logorska vatrica na žalu mi oko nje izvadila se gitara, vino ma nema milina. Purger sija do mene i piva s nama Daleku obalu, Morska Vila zna je skoro sve rici..

Kaze da je električar u nekoj velikoj firmi u Zagrebu da dosta putuje i tako kroz priću približi se skroz da su nam se bedra dodirivala.
Pocela je vec vlaga padati frisko donio nam i deku da se pokrijemo, a gitara i dalje svira vesela ekipa piva i nazdravlja ko da smo u nekom filmu iz osamdesetih.

Mrkla noc, gitara posustaje, on mi pokazuje zvijezde eno veliki medo eno mali medo upire prstom, a ja pratim koliko mogu od vina ili uzbuđenja sve mi zvizde malo igraju, kad odjednom njegova ruka na mom bedru, ja pomislim hej vidit ce nas sve mi neugodno ali ostajem mirna a njegova ruka lagano klizi po bedru.

Ja šutim i znojim se neznam jeli mi neugodno, uzbudljivo ili vruce, njegovo golo bedro uz moje grije ko peć, da nije mrak vidilo bi se da se crvenim, ali pustam ne mrdam ukipila se, a njegova ruka prelazi s vanjske strane bedra prema unutra e sad me vec lagano panika hvata ali ne mrdam stojim ko drvena marija i cekam kad ce mu ruka doci do moje pice ali ko za vraga kad dođe blizu krena natrag.

neznam jeli me vise izluđuje što me dira ili što ne dolazi do pice, ponovo je krenuo prema njoj i samo sto je ne dirne opet natrag to me sad vec izluđuje, meni se bedra sama lagano odvojila ko da ne vladam njima, a njegova ruka lagano dotakne moje mudante tocno klizne od usmina do klita, umalo neispustih onaj zvuk hmmmm.

Sad lagano klizi preko mudanat (gačica) i nadražuje mi klit pica vec vlazna, ajme meni neznam jeli mi neugodno, uzbudljivo ili sto vec svi prijatelji u blizini neko ce skuziti a meni vrucina udara u glavi, njegova ruja na mojim mudantsma nadrazuje me izluđuje najrađe bi mu rekla makni se ali pre dobro mi je ne mogu, što zašto kako konfuzija u glavi....

Taman kad sam se pohvatala misli on odmakne ruku polize prst i zavuce ruku u moje gacice i onam vlaznim prstom pocme masirati klit, vec dobrano nabreknut od uzbudenja, nisam mogla odoliti i bradavice malo stisnem, vec me lagano otelo...

Kontrola izgubljena... sto cu sad povucem mudante niz koljena, sva srica da smo ispod deke jos niko nista ne kuzi, a njegovi prsit sad vec prodiru unutra klize od klita do vagine.

Zatvorene oci ali osjetim poznati miris, neko je zamota frulu vec je krenila u krug, u jebote on vadi prste iz moje vagine sve balave i sluzave i uzima frulu povlaci dim i pruza meni uzimam je onako balavu i povlacim jebote pravi pickin dim mislim se u sebi i pruzam dalje ostali ni ne kuze da puse moje sokove...

Onaj dim me vec bacio i sad mu se predajem okrecem golu guzicu prema nemu i prepustam se a on onim vlaznim prstima zastane kod mog anusa i pocme ga njezno gladiti u krug po naborima u jebo te sta je sad ovo do sad me niko tu nije dirao ali neka malo neugodnjak ali ugodno.

Gurne samo malo vrh prsta pa onda opet masira pa navlazi pa masira, ovo me napalilo do bola pocela sam guzu gurati prema njemu, lagane vibravije usjecam u tjelu, vrcina udara udozdo i on vec osjeca kako se lagano tresem.

Vec sam se pripremila evo sad ce me siliti na anal, a ja mu se necu moci oduprijet, kad ono opet krenuo prema pici, neznam jeli mi bilo krivo ili pravo sto napusta guzu ali brzo sam prebacila filmi pocela u ritmu nabivati guzu na njegove prepone, a njegova dva prsta u mojoj vagini i palcem trlja klit, pojacavam ritam, njegovi prsti ko da znaju tocno gdje kako što ajme ritam pulsira, vrucina srce mi lupa grizem se za usnu da me nebi neko cuo da ne pustim glas, vec sam kraju ne mogu grcim se, tres a on i dalje vibrira prstima, stani ne mogu nemoj stati ajme, vrucina udara u glavu, pica pulsira ludilo, napokon staje, vise me nije briga dali je neko nesto vidio, nista me nije briga on lagano povlaci prste i grli me s tom rukom i šuti ništa ne govori, ostajemo u toj pozi, prolaze me trnci i zadovoljstvo i u njegovom zagrljaju smirena jos neko vrijeme uzivam dok mi san ne dođe na oci.....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh