Birtijaške čakule

Sa dvojicom

Još jedan topao i sunčan dan.Nedelja je ,dosadan dan.Raspoloženje mi se diglo kada su došli oni jer neki ljudi su me iživcirali bili.Došli su dvojica muškaraca,ne mogu još vjerovati. Zaista tu su ,goli su ispred mene.Neznam kojeg ću prije uhvatiti za kurac i staviti u usta.Jedan je bio stariji a jedan mlađi.

Smijali su se i gledali me .Pitala sam se zašto !? ( u svojoj glavi).Pitala sam ih a oni su mi rekli: kako si dobra,imaš dobru guzu,dobro se seksaš a vidi male kako dobro skače na kurcu ....itd.

Sve je krenulo u sekundi.Jednomu sam pušila kurac ,drugomu drkala .Dirao me je i mazio po pičkici.Mlađi je samo ležao i uživao u oralcu.Imali su obojica dobre kurčeve.Digao mu se kurac uh sjela sam na njega i skakala.Drugomu sam pušila kurac dok je jedan bio kurac u meni mmmm

Uživala sam u svemu a oni su bili malo ozbiljni malo su se smijali hehe .Nije više mogao izdržati.Naguzila sam se i mlađi je svršio po mojoj guzi.Jebao me je polako pa onda sve brže i brže dok sam starijemu pušila kurac mmmmm.Mlaz tople sperme na mojoj guzi J

Išao se je tuširati ja i stariji smo bili sami.Još smo uživali u seksu i oralcu.Lizao je moju pičkicu dok sam ja bila nagužena mmmm kružio je jezikom po njoj a onda mi ga je stavio.Tako sam bila mokra i spremna još za seks.Seksa nikada dosta kod mene.

Ušao je duboko u moju pičkicu.Jebao me je polako pa sve brže.Stenjala sam i uživala .

Izvadio ga je van.Oralac je bio završetak ove priče.Njegov kurac je bio duboko u mojim ustima ,pušila sam ga sve dok nije svršio po mojim lijepim malim sisama.Dvojkicama.

To su bila dvojica muškaraca .

To je moje iskustvo.
@Sisata i guzata sta kazes na ovo stvaralastvo?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh