Birtijaške čakule

A da legaliziraju bilo koju od dvije politički provokativne i aktualne legalizacije, zaradili bi gro para i država i privatnici, ali eto... Mi smo prekatolički valjda za to. A Poljska najkonzervativnija zemlja u Europi pa ima legalnu prostituciju sa zabranom podvođenja.
 
A da legaliziraju bilo koju od dvije politički provokativne i aktualne legalizacije, zaradili bi gro para i država i privatnici, ali eto... Mi smo prekatolički valjda za to. A Poljska najkonzervativnija zemlja u Europi pa ima legalnu prostituciju sa zabranom podvođenja.
A i ne bi zaradjivali razni ucjenjivaci, ljudi pri vrhu vlasti povezani s tim, radili bi protiv sebe.. Oni pune sebi dzepove, a drzavu tko jebe po obicaju... Isto kao sto svi veliki kvazi "domoljubi" izbjegavaju placati porez
 
Ne, bas nikad... Jesam sa jednim likom koji se zaljubio a bio je policajac ali bas da ditektno imam s njima to ne..
Uh... :D Pa di baš onda policajac da se zaljubi. Jednom sam svjedočio raciji u svom kvartu u Zagrebu. Katastrofa. A znalo je cijelo susjedstvo da tamo cure rade, uključujući policiju, i onda su ih usred bijela dana, ja sjedio prekoputa i pio kavu s frendom, izbacili van na cestu polugole dok su kao pretraživali stan. Šupci obični. Pretpostavljam da gazda nije platio reket ili nešto takvo.
 
Uh... :D Pa di baš onda policajac da se zaljubi. Jednom sam svjedočio raciji u svom kvartu u Zagrebu. Katastrofa. A znalo je cijelo susjedstvo da tamo cure rade, uključujući policiju, i onda su ih usred bijela dana, ja sjedio prekoputa i pio kavu s frendom, izbacili van na cestu polugole dok su kao pretraživali stan. Šupci obični. Pretpostavljam da gazda nije platio reket ili nešto takvo.
Uzas... Ne mogu si zamisliti takve stvari... I dok sam radila za druge uvijek smo pazili koliko se moze koga pustamo a kad sam pocela solo pogotovo.. Ali onda sam se i prestala oglasavat.. Katastrofa, zamisli kriminala..
 
Meni je zao sto sam blokirala samo jednog decka..narucio se i nije dosao taj put a znali smo se od prije i prije je bio ok.. I ja ga blokirala, kasnije mi bilo zao, slao on meni poruke al je meni bilo neugodno se javit
 
Čuo sam se s jednom curom preko whatsappa i dogovorimo se da je nazovem kad dođem u njezin kvart. I taman rekoh idem odradit večernje trčanje do tamo. Dotrčim do njezinog kvarta, sjednem na klupicu blizu mjesta koje mi je rekla i nazovem je, onako zapuhan. Žena se javi i sva zgrožena kaže "Pa ti drkaš jebote" i baci mi blok :D
🤣🤣🤣Ovo je jos ludje od mojeg🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh