Birtijaške čakule

Još k tome nisam baš ni fan silikona ali ova mala Lorena... a ono, šta da ti kažem. Sve sam napisao. Sat vremena kvalitetnog seksa. Ne bi mi bilo žao nju uzeti za cijelu večer. A to stvarno malo cura zna postići. Da ne bude dosadno ni tebi ni njoj.
Da, poanta susreta je da se zabavljas i ugodno osjecas.. A od ovih domacih, koja ti je najbolja? Jel ides vec dugo?
 
U jbt poslije svog rođendana se mjesec dana oporavljam :)

Ne razumijem zašto sve žene imaju potrebu da mi za rođendan poklone sex ? Ni jedna se nije sjetila da mi napravi štrudlu, ispegla košulje , pospremi kuću .
Valjda znaju da si možeš sam opeglati košulju, spremiti stan (dobro baš sumnjam da misle kako možeš bilo što skuhati), a baš da drkaš na rođendan nije u redu, pa ti one s puno razumijevanja ponude seks a ti tako moralan i principijelan odbiješ :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Da, poanta susreta je da se zabavljas i ugodno osjecas.. A od ovih domacih, koja ti je najbolja? Jel ides vec dugo?
Pa i ne toliko dugo. Možda 5-6 godina, ali ne idem često. Idem kad nemam neku zanimljiviju partnericu za seks. A sad zapravo imam stalnu fak frendicu ali ne mogu si pomoć kad volim seks i moram sve probati, ona mi postaje malo dosadnjikava (nije baš neka za eksperimente, klasika i to je to), a Brazilke su mi inače napete. Od domaćih što sam probao najbolji GFE mi je bila Viktorija. Ona mi je stvarno ok cura iako nije moj tip tijela baš. Odem kod dvije maserke povremeno, to kad mi je do opuštanja a ne seksa. Jedna od njih se više ne oglašava a druga je Sara (pisao recenziju). Najčešće idem kod cura kad sam na poslovnim putovanjima. Nakon cijele ove trakavice po forumu, ful me zanima Crystal i žao mi je što nikad s njom nisam bio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh