BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Sta se desava sa banjalukom...ztisje pred izbore...tada stize dijaspora...domaci si istrosili...visok datum il nema cura...i one se usutile...a skola pocela...obrazovanje je bitan segment zivota...cim skolu zavrsus...nema gde il u evropu il u,,,ribolov,,,
 
Sta se desava sa banjalukom...ztisje pred izbore...tada stize dijaspora...domaci si istrosili...visok datum il nema cura...i one se usutile...a skola pocela...obrazovanje je bitan segment zivota...cim skolu zavrsus...nema gde il u evropu il u,,,ribolov,,,
Na grad od 200 000 ili 300 000 stanovnika sve spalo na 1, 2 ponude. Ali generalno sve digle nos, sex ne smiješ ni da spomeneš. Katastrofa
 
Posto sam trazio ,,nove mirise u bonjaluci,,javila mi se neka nova devojka zove se MARIJA ...ka stigla u nas grad...nudi...oral...klasika...pola sata 300 km...a sat 400km a broj za kontakt je...066608871 ima viber...i watcap...ima li ko kakvu informaciju o njoj...trenutno sam u evropi...ali me znatizelja...ubi......
 
Ja sam zvao i cura mi napusala poruku...NA POZIVE NE ODGOVARAM....POLA SATA SEX 300 MARAKA...SAT 400 KOD NJE U SMSTAJU......na pitanje...sta imam u to pola sata ili sat..je napisala...JA SAM PROFESORICA TA SEX...IMA ORAL...I KLASIKA ZASTITA OBAVEZNA...,,ka gostuje u banjaluci do daljnjeg...a KONTAKT JE...066608871...MARIJA KNEZEVIC.. je li neko bio...neka mi objavi....
 
Ovaj novi miris sto je stigao u Banhaluku...Marija ...nije prevara sinoc bio jedan...066608871...kaze zmaj cura ...danas ce ponoviti...susret...neka neko napise ko je bio recenziju....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh