BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav...sutra nam u bl stize hercegovka....ko je poznaje...neka spremi docek..a novajlije da se pripreme za upis...cura je ok...komunikacija laka...poziv...ostalo vidite sa njom na forumu ima broj...
 
Bio juce. Dogovor na pocetku lak, lokacija sami centar grada. Ali kada stignete na adresu druga je prica. Cura jeste zgodna, ima dobar guz ali su joj grudi previse otegnute. Na startu gleda da ti skrati vrijeme. Komunikacija 0, rijec engleskog ne zna ili se samo pravi. Konstantno nesto komentarise na portugalskom. Pusenje moze i bez kondoma, ali se naravno placa. Za poze se moze dogovoriti. Sve u svemu, srednja zalost
 
Na As oglasima lik je otvorio profile na ime ; Milica, Marta, Jovana, Leona, Suzzi. Kome je dosadno moze da ga zajebava i trosi mu vrijeme. Ja ga zajebavam vec neko vrijeme i jako je zabavan kad se iznervira. I ja bi radije da jebem neku zenu, ali kad nema nista mogu barem nekog karat.
 
Na As oglasima lik je otvorio profile na ime ; Milica, Marta, Jovana, Leona, Suzzi. Kome je dosadno moze da ga zajebava i trosi mu vrijeme. Ja ga zajebavam vec neko vrijeme i jako je zabavan kad se iznervira. I ja bi radije da jebem neku zenu, ali kad nema nista mogu barem nekog karat.
Leona nije laznjak,ja sam bio majke mi
 
Ovaj vikend je u bl bas...dobar...stigla nam je vila iz hercegovine...brza i laka komunikacija...opustena...vesele naravi...zana...i hoce...zazalit ce ko propusti...priliku..
 
Dragi gospodine Branko pogresio sam prema Vama....za Vas...je samo zlatica....mozes da pjevas od Slabinca...zlatica je na krompire stigla....ja je prasim ona noge digla...da krave nose gace...ti nikad pipi nebi video...uzivaj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh