BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Ko je tebi kriv...sto nemas probijene pare...ima Desanka Sakic...pa vjezbaj lolo i pljuni u sake i zasuci rukave...pa kada zaradis...onda u kurvanje...ne jebe ljepotan ...negd para vrti gde burgija...nece...toliko i ne delim savete sine djabe...pokucaj kod mene da te zaposlim...
Druze, jesi ti ikad u zivotu smuvao zensku, al' bukvalno osvojio, svojom licnoscu, karakterom, duhovitoscu, pricom...? Al' iskreno reci.
 
Ko je tebi kriv...sto nemas probijene pare...ima Desanka Sakic...pa vjezbaj lolo i pljuni u sake i zasuci rukave...pa kada zaradis...onda u kurvanje...ne jebe ljepotan ...negd para vrti gde burgija...nece...toliko i ne delim savete sine djabe...pokucaj kod mene da te zaposlim...
Sreca pa tvoje pare ne mogu da vrte kod ovih preko 200km...inace bi najebali . Zamisli kod tebe raditi auuuu i savjete primati😄. Sreća pa me ćaća školovao i naučio dosta toga da ne zavisim od takvih sto su iz vukojebine došli.
 
Narednih par dana sam se htio pocastiti nekom od javno dostupnij dami. U izboru su domace djevojke, tj. Ivana, Snjeza, Djevojka sa zanosnim oblinama. Interesuje me koji je najbolji odnos cijena\kvalitet? Takodje ako imate neki drugi broj za podijeliti bio bih zahvalan.

Da napomenem da strogo pazim na higijenu, brijanje i kupanje prije sastanka je obavezno.
 
Ama ljudi zaista je nezahvalno komentarisati cenu...najrealnije je reci da je cena proizvod samopstovanja...doticne...persone...ne postavlja se cena da bi kupac bio zadovoljan u ovom sportu vec da bi samopostovanje bilo na neki nacin bilo zadovoljeno...a ko moze neka se uklopi u svemu tome....nije to neka stvar ...predmet pa da kazes jeftino sam prosao...ili da mozes ti da zahtevas...platio sam toliko...hocu ...to...i to...to...meni sleduje....vec sta dobijes...dobijo si...
 
Na cityoflove nijedna nije bila ispod 200, a vecina 250-300
Druze izadji na EGE pa pogledaj cijene. Sada u Zg mozes naci brazilku od 120-150 eura pola sata, cura utegnuta kao puska. Nemoj davati za primjer ove nase ofucane seljanke koje su digle cijene u nebesa a ne vrijede ni pola para. Prije par godina te iste sa COL i EGE su bile dosta jeftinije, tako da je suvisno pricati o cijenama koje su kod nas, omjer dobijeno-ulozeno je katastrofa.
 
Narednih par dana sam se htio pocastiti nekom od javno dostupnij dami. U izboru su domace djevojke, tj. Ivana, Snjeza, Djevojka sa zanosnim oblinama. Interesuje me koji je najbolji odnos cijena\kvalitet? Takodje ako imate neki drugi broj za podijeliti bio bih zahvalan.

Da napomenem da strogo pazim na higijenu, brijanje i kupanje prije sastanka je obavezno.
Sve te tri su ti isti kurac (teretnjaci), Ivana ti je možda naj (cijena).
Imaš i onu Jelenu,al to je ćesme nemoguće, imaš broj na forumu.
Moj ti je savjet ganjaj na ege bude dobrih pički.
 
Sve te tri su ti isti kurac (teretnjaci), Ivana ti je možda naj (cijena).
Imaš i onu Jelenu,al to je ćesme nemoguće, imaš broj na forumu.
Moj ti je savjet ganjaj na ege bude dobrih pički.
Majstore nikad u zivotu snjezu vidio nisam, tek sam cuo za nju prije par mjeseci i to ovdje....al znam da od 2019 nisam dao manje od 250 za sat vremena u bl...sve su nadjene na oglasima, da li je negdje bilo jeftinije, mozda i jest, al pricam iz svog iskustva
 
Ok tebra, otidji nemam ništa protiv, valja sve probati.
Nekad je bilo i džabe pičke u Bl, ima i sad ko ima vremena za ganjanje.
Lično po terenu sam i karam crnkinje skoro za dž. 100 larasa noć sa dve.
Lp.
 
S obzirom da se Snjeza pominje cesto, da i ja ostavim komentar. bio par puta, zanimljivo iskustvo cisto zato sto ne ogranicava sa vremenom.
Sjeca li se iko Maje, zivota mi ko mister olimpija nabildana. Bila na city of love prosle godine, 140km bilo. Ispusi izvuce sve i kap iz mene za par minuta, izasao sam nisam znao gdje su mi noge gdje mi je glava.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh