BANJA LUKA I OKOLINA - Iskustva & recenzije

Ova Katy dodje u BL jednom mjesecno na par dana i postavi oglas na seksi adresar. Po naglasku je negdje iz Hercegovine (Mostar i okolina). Dobar oral, svasta se dogovorilo uz doplatu. Dobra guza, pozamasna a nije ona debela. Voli kitu, vidi se da uziva u poslu 😃
Hvala za info. Pripraticu sexy adresar pa vidjeti da odem i do nje.
 
Evo neko svjezije iskustvo :D

Krenem ti ja vcrs pjan dara da cu jebat Snjezu. Nazovem i dogovorim sve. Ali zaboravim svratiti do bankomata. I ja nji na ulici to sretnem i sjetim se pa kazem njoj ajoj gdje ima bankomat najblizi, ono ko za kirac 10-15 min autom. Okrenu se on tu, vidno isfurana i nestade. Ja do bankomata, i krenem nazad, zovem, ne javlj se, blokirala me. Evo ovom prilikom ako cita molim je da ne unblock jer stvarno nije bilo namjerno i znam da sam ispao debil. Ali je sneza uzivo sto sam ja stigao viditi pravo dobra picka. Moracu ja to jebati kako god.
 
Evo neko svjezije iskustvo :D

Krenem ti ja vcrs pjan dara da cu jebat Snjezu. Nazovem i dogovorim sve. Ali zaboravim svratiti do bankomata. I ja nji na ulici to sretnem i sjetim se pa kazem njoj ajoj gdje ima bankomat najblizi, ono ko za kirac 10-15 min autom. Okrenu se on tu, vidno isfurana i nestade. Ja do bankomata, i krenem nazad, zovem, ne javlj se, blokirala me. Evo ovom prilikom ako cita molim je da ne unblock jer stvarno nije bilo namjerno i znam da sam ispao debil. Ali je sneza uzivo sto sam ja stigao viditi pravo dobra picka. Moracu ja to jebati kako god.
Jbg neozbiljan si
 
Bez kurca se ne ide u svatove...nisi ti njoj sa tom forom prvi...cura je to dozivljavala...sigurno
 
Pozdrav, sutra bi trebao ići u Banja Luku, jel imate za preporučit koju, i jel radi još ona Amela?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh