Amy

  • Začetnik teme Deleted member 6478
  • Datum pokretanja
Čitam ove sve postove i komentare pa se pitam čemu toliko komentara na sve to .

Daj neka se jave admini i zaključaju temu ili neka otvore chat na početnoj stranici i bude puno bolje.
To vise nisu komentari nego spamanje od doticnog sjajne pahuljice
 
Čitam ove sve postove i komentare pa se pitam čemu toliko komentara na sve to .

Daj neka se jave admini i zaključaju temu ili neka otvore chat na početnoj stranici i bude puno bolje.
pa ovo je Forummmm tu se piše i razgovaraaa , kontakti se traže i djele na oglasima i imenicimaaa
btw pogle ti ove slatke prstiče kak idu u koso , ovo mi je top
 

Prilozi

  • E1328BE9-369D-48A5-9AC8-1CB8077C3893.jpeg
    E1328BE9-369D-48A5-9AC8-1CB8077C3893.jpeg
    755 KB · Pregleda: 618
Jel se vama dvojici amy
Zamjerila na bilo koji nacin?
Zasto to ne rijesite na ljudski nacin?
Odakle i ko vama daje pravo pisati bilo sto privAtno o njoj na forumu?
Ajde malo se spustititw na zemlju
Ako znaš da je shinyflakes ustvari classy, onda ti je suvišno to pitanje kako joj se amy zamjerila 😀
Konkurencija... teritoriji im se preklapaju... i prije je classy/shinyflakes tu i tamo popljuvala amy dok su djelile Rijeku, al prekipjelo joj je kad je amy neki dan napisala da bi svratila do Pule koju shinyflakes/classy smatra svojim teritorijem i to ti je rezultiralo ovim brutalnim vrijeđanjem zadnjih par dana... sve je tu jasno... amy naplaćuje duplo manje po satu i ova zna da za duplo veću cijenu mora i pružit duplo kvalitetniju uslugu i svemu biti duplo bolja, a primjerice nije baš lako duplo bolje ga primat u dupe... a i neke stvari jednostavno ne možeš poduplat u svoju korist pa tako za cijenu classy, možeš dvaput kod amy.. I to ti je to... još kad uzmeš u obzir financijsko stanje na svjetskom tržištu energenata, hrane, inflaciju... ja bi svijetliju poslovnu budućnost prorekao amy koja ide na kvantitetu, nego shinyflakes/classy koja ide na kvalitetu...
Al najsmješnije od svega mi je to što classy/shinyflakes pljuje po ovoj da je cura s posebnim potrebama, a sama očito nema taj kognitivni kapacitet da skuži da je to šta radi dno dna... i pritom ne mislim na taj rat eskortica za teritorij, pa čak ne mislim ni na njeno pljuvanje redom po svim drugim eskorticama, a hvaljenje same sebe.. nego mislim na vrijeđanje i omalovažavanje svih onih koji su koristili usluge ili rekli koju dobru riječ o njenoj konkurentici... to se tako ne radi.. umjesto da se svojim radom pobrine da dođu k njoj, a ne k amy, ona vrijeđa klijentelu... shinyflakes, to ti nije baš classy.. 😃
 
Ako znaš da je shinyflakes ustvari classy, onda ti je suvišno to pitanje kako joj se amy zamjerila 😀
Konkurencija... teritoriji im se preklapaju... i prije je classy/shinyflakes tu i tamo popljuvala amy dok su djelile Rijeku, al prekipjelo joj je kad je amy neki dan napisala da bi svratila do Pule koju shinyflakes/classy smatra svojim teritorijem i to ti je rezultiralo ovim brutalnim vrijeđanjem zadnjih par dana... sve je tu jasno... amy naplaćuje duplo manje po satu i ova zna da za duplo veću cijenu mora i pružit duplo kvalitetniju uslugu i svemu biti duplo bolja, a primjerice nije baš lako duplo bolje ga primat u dupe... a i neke stvari jednostavno ne možeš poduplat u svoju korist pa tako za cijenu classy, možeš dvaput kod amy.. I to ti je to... još kad uzmeš u obzir financijsko stanje na svjetskom tržištu energenata, hrane, inflaciju... ja bi svijetliju poslovnu budućnost prorekao amy koja ide na kvantitetu, nego shinyflakes/classy koja ide na kvalitetu...
Al najsmješnije od svega mi je to što classy/shinyflakes pljuje po ovoj da je cura s posebnim potrebama, a sama očito nema taj kognitivni kapacitet da skuži da je to šta radi dno dna... i pritom ne mislim na taj rat eskortica za teritorij, pa čak ne mislim ni na njeno pljuvanje redom po svim drugim eskorticama, a hvaljenje same sebe.. nego mislim na vrijeđanje i omalovažavanje svih onih koji su koristili usluge ili rekli koju dobru riječ o njenoj konkurentici... to se tako ne radi.. umjesto da se svojim radom pobrine da dođu k njoj, a ne k amy, ona vrijeđa klijentelu... shinyflakes, to ti nije baš classy.. 😃
ja sam
bio Anin klijent jednom i nikad vise, a to tvoje šta si napisao nekuzim tj nema nikakvog smisla 😂
 
ja sam
bio Anin klijent jednom i nikad vise, a to tvoje šta si napisao nekuzim tj nema nikakvog smisla 😂
Ma sve ok classy, ne osuđujem te ja... al napravit klona i s tim klonom hvalit sebe, a omalovažavat klijentelu koja ide kod konkurentice, moraš priznat da je pomalo jadno.. 😀
A i problem je za sve nas koji čitamo jer ti recimo popljuješ onu iz Rovinja i sad neko ko to čita, neće možda otić kod nje baš zbog tvog upisa, a ni je zna da se ti to, prerušen u muško, ustvari rješavaš konkurencije u blizini..
 
Ma sve ok classy, ne osuđujem te ja... al napravit klona i s tim klonom hvalit sebe, a omalovažavat klijentelu koja ide kod konkurentice, moraš priznat da je pomalo jadno.. 😀
A i problem je za sve nas koji čitamo jer ti recimo popljuješ onu iz Rovinja i sad neko ko to čita, neće možda otić kod nje baš zbog tvog upisa, a ni je zna da se ti to, prerušen u muško, ustvari rješavaš konkurencije u blizini..
izgleda da su tu stvarno ljudi s posebnim potrebama, inače živim u Poreču tako da, znam zenu koja se oglasava u Rovinju, nemam veze s Rijekom osim sto je blizu, nebih imao njen privatni profil da je ne znam. Al dobro,svako dobro xd
 
izgleda da su tu stvarno ljudi s posebnim potrebama, inače živim u Poreču tako da, znam zenu koja se oglasava u Rovinju, nemam veze s Rijekom osim sto je blizu, nebih imao njen privatni profil da je ne znam. Al dobro,svako dobro xd
Classy, kako to misliš... nemaš veze s Rijekom..?
mogu ti poslat u priv kontakt ali moram pitat curu prvo,dok mi odgovori.. vidit ću ajd mislim da je u Puli trenutno iz Rijeke je otišla jer sam i ja opet htio ic,ne oglasava se bas. vidit ćemo ajd
 
znaš ti koliko nas iz istre odlazi u Rijeku radi picke? ako ne znaš raspitaj se, jer ovo i dalje nema veze s vezom
Aha... ne kužiš... bitno da si ti pljuvala po amy da je cura s posebnim potrebama...
Znači napisala si tekst u smislu da si htjela opet ići do cure u Rijeci, al da je otišla u Pulu.
Od Poreča do Pule imaš 60km, a do Rijeke 100km. I ti sad kao ne možeš opet do cure jer je otišla u Pulu... 😉
To što kao nemaš veze s Rijekom je samo bonus..
Ajd se ne brukaj više nego si se već obrukala😘
 
Nego, cure, nema potrebe da se svađate i podmećete si ovako... evo ja se nudim da vam pomognem da razriješimo to.. ovo nije u interesu nikome... spreman sam žrtvovati se za viši cilj... spreman sam posjetiti obje cure i ovdje napisat nepristranu i nadasve objektivanu recenziju koja je bolja opcija amy ili classy/shinyflakes.. tako da saznamo koja je bolja jednom zavijeka i da ove svađe prestanu...
Konačno možemo saznat odgovore na brojna pitanja koja muče forumaše... Dal je classy fake? Dal amy šta vrijedi? Itd. Itd.
Jer budimo realni... za classy nemamo nijednu potvrdu da nije fake osim njenog samohvalisanja... tako da može tamo biti i pimpek u gaćama... dok za amy znamo da nema pimpek, ali imamo podijeljena mišljenja, neki je hvale, drugi kude... ovako bi imali isti kriterij koji bi ocijenio obje cure...

Tako da cure (shinyflakes i amy) javite se ovdje koja je za to... naravno ako vas nije strah da će vas pobijedit konkurentica u izravnom srazu... 😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh