Akcija na plažama u Hrvatskoj

punta skala. ništa. 1 stariji par samo se sunčaju. ostalo sama jaja.
A gle ja bio tamo na isto jednoj i uglavnom sve starija ekipa ili parovi. Mlađi vjv izbjegavaju te plaze jer se srame ili nešto . Recimo imam prijatelja koji neće na nudističke jer se boji da će mu svi gledat u kitu i da će se neka starija gospođa koja bude tamo napalit kad ga vidi i da će ga silovat. Ja nisam stekao osjećaj da bas ljudi bulje. Pogledaju te vide šta imaš među nogama i dalje idu svojim poslom . Cure vjv neidu jer se boje da im neki deda nebi došao slinit mada možda i tog negdje ima pa su doživjeli neugodno iskustvo i neće ic.
 
pozdrav ekipa
mi cesto idemo na dracevac izmedju tucepa i drvenika, no tu nema nikakve akcije. kad zelimo da se prepustimo strastima odemo na vruju, istina je ima solo muskaraca koji posmatraju no nisu previse napadni (osim sto se telefonima sazivaju pa ubrzo dodje njih 4 ili 5)
vruja je idealna za ovj vid "turizma" :) niz malih plazica sljuncanih pomalo prikriven stijenama, relativno se tesko do nje stize te ekipa koja tamo dodje je u zaista dobroj kondiciji.
 
Ima jedna mala uvala izmedu Sibenika i Vodica.Bio sam proslo ljeto par puta i bude akcije uvijek e sad ko je kakve srece da pojebe neku mladu a ne samo ove strankinje 50+.Npr jedan dan su bile 3 njemice(oko 30-tak godina su imale) i peglale su se s svima ko im je prisa
 
Ima jedna mala uvala izmedu Sibenika i Vodica.Bio sam proslo ljeto par puta i bude akcije uvijek e sad ko je kakve srece da pojebe neku mladu a ne samo ove strankinje 50+.Npr jedan dan su bile 3 njemice(oko 30-tak godina su imale) i peglale su se s svima ko im je prisa
Mogu misliti koja je cijena bila...ispod stotke za pola sata nije sigurno. Ako se tako javno pokazuju na plaži onda očito traže i puno love.
 
Ima jedna mala uvala izmedu Sibenika i Vodica.Bio sam proslo ljeto par puta i bude akcije uvijek e sad ko je kakve srece da pojebe neku mladu a ne samo ove strankinje 50+.Npr jedan dan su bile 3 njemice(oko 30-tak godina su imale) i peglale su se s svima ko im je prisa
Ima jedna mala uvala između Splita i Makarske pa je potražite...
 
Ako ima neki par na skrivenim plazama od Gradca do Makarske, a zeli da ih promatram moze da se javi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh