3some/4some

mirela123

New member
poz ekipa,reko idem tu potraziti savjet a mozda cak i uspijem. Znog cega je tolko tesko pronaci par ili solo zensku za grupnjak ili trojac? svi neki fejkari jel realno da niko nema muda za to? molim vas vasa misljenja
 
Žensku je jako teško pronaći za trojac... I ako ih ima, nisu toliko nametljivi kao mi muškarci... Puno njih bi htjelo, samo se prave fine... Čak sam i ja jedno vrijeme razmišljao da se upustim u taj sport, ali iskreno, neznam da li bih imao hrabrosti...
 
Zanimljiva tema.

Tražiš par.
Nije mi jasno kako to da ne možeš naći par kad ima parova koji traže baš to. I ovdje ima parova koji traže drugi par za grupnjak pa se samo moraš s nekim drugim parom dogovoriti. Ima ih.
A ako ti ovdje ne ide, onda odi u Anacondu u Rovinj pad opet prorade.

Tražiš curu.
E to ne ići malo teže. Ima puno cura koje bi htjele u troje mžž, ali problem je što su one uglavnom uvezi, dakle imaš puno parova koji traže curu za trojac, ali nema baš solo cura koje bi htjele trojac s parom.
Rješenja su ti slijedeća. Ili ćete platiti curu za trojac ili ćete si naći neki par pa da odradite uzajamni trojac. Uzajamni trojac je kada ti i tvoj dečko imate trojac s curom, a onda ti imaš trojac s tom curom i njenim dečkom.

A daj mi reci, bi li vi radije u troje ili grupnjak i tko od vas je predložio ove kombinacije?
 
Samo imaj na umu da ta koju platite vjerojatno neće biti baš dobra jer dosta tih što naplaćuju rade preko volje. Morat ćete više njih naplaćati dok ne nađete neku koja će to dobro odraditi.
 
poz ekipa,reko idem tu potraziti savjet a mozda cak i uspijem. Znog cega je tolko tesko pronaci par ili solo zensku za grupnjak ili trojac? svi neki fejkari jel realno da niko nema muda za to? molim vas vasa misljenja
Ja i moja partnerica vec dugo trazimo curu za isto...pa se javljaju samo muski drkađije ..lazno predstavljaju....
 
Problem je naći curu koju ćete oboje privući/napaliti u podjednakoj mjeri. Mislim da je za početak bolje definirati što vam je važnije: MŽ ili ŽŽ kontakt, a onda ta osoba traži trećega.

Meni je osobno "pravi" MŽŽ trojac kad se njih dvije više bave jedna drugom nego sa mnom, jer sam vizualni tip i neizmjerno uživam gledati žene kako se ljube, diraju, trljaju, ližu. One fore da jebem malo jednu, pa malo drugu a one se nastoje međusobno ignorirati su mi više napor nego gušt. Naravno da neću odbiti ni to 😆, ali nije mi to trojac kojim bih se pohvalio. Stoga, ako tražim "pravi" trojac, potragu za trećom stranom prepuštam partnerici. Ona treba naći curu s kojom će kliknuti, a koja neće imati ništa protiv mene.

Što je vama važnije?
 
poz ekipa,reko idem tu potraziti savjet a mozda cak i uspijem. Znog cega je tolko tesko pronaci par ili solo zensku za grupnjak ili trojac? svi neki fejkari jel realno da niko nema muda za to? molim vas vasa misljenja
poz ekipa,reko idem tu potraziti savjet a mozda cak i uspijem. Znog cega je tolko tesko pronaci par ili solo zensku za grupnjak ili trojac? svi neki fejkari jel realno da niko nema muda za to? molim vas vasa misljenja
Uh mi devojku za trojac odavno trazimo,bezuspesno ..Muz ignorise moje predloge za neki makar soft swing...Valjda sta uradimo dok smo mladi 🤣
 
Zato jer dok si u vezi druga strana tk u pravilu ne želi. Vi muški ste puno nametljivija, tražite ali u stvarnom životu nisam čula da je netko rekao da želi jer se bojite mm kontakta prilikom sexa
 
Poz, postoji li neka profesionalka koja bi istovremeno primila dva muskarca, stime da bi sa jednim imala odnos, a drugi je samo promatrač. Ako je neka zainteresirana ili netko zna takvu, javite mi...
Hvala
 
Ja i partnerica vec duze vrijeme razgovaramo o tome. Na kraju smo se dog posto putujemo da cemo to napravit na nekom putovanju. Di necemo te ljude vise vidjeti. Dosli smo do dvije kombinacije. Da nju dvojica obradjuju i ja gledam dok me necija partnerica oralno zadovoljava. I klasicni mžž. Koji je i izgledniji jer je ona njezniji tip i nebi probala s dva a vise ju cure pale jer kao ima nekog iskustva. E sad vidjet cemo di nas situacije odvedu. Sta je najgore i nju i mene pali da imamo neku submasivnu curu mladju koju bi iskoristavali po potrebi pa razmisljamo da bi zaposlili dadilju 😝😝
 
poz ekipa,reko idem tu potraziti savjet a mozda cak i uspijem. Znog cega je tolko tesko pronaci par ili solo zensku za grupnjak ili trojac? svi neki fejkari jel realno da niko nema muda za to? molim vas vasa misljenja
Zato sto parovi traže par, a muskaraca je previse naspram parova tako da...nadi zensku pratnju i bit ce ti jako lagano za pronaći ....
 
Ja 40 i frendica 39, ona ima zelju probati sa parom i curom...pa ako ima neki par do nasih godina moze u privat
 
Ja i partnerica vec duze vrijeme razgovaramo o tome. Na kraju smo se dog posto putujemo da cemo to napravit na nekom putovanju. Di necemo te ljude vise vidjeti. Dosli smo do dvije kombinacije. Da nju dvojica obradjuju i ja gledam dok me necija partnerica oralno zadovoljava. I klasicni mžž. Koji je i izgledniji jer je ona njezniji tip i nebi probala s dva a vise ju cure pale jer kao ima nekog iskustva. E sad vidjet cemo di nas situacije odvedu. Sta je najgore i nju i mene pali da imamo neku submasivnu curu mladju koju bi iskoristavali po potrebi pa razmisljamo da bi zaposlili dadilju 😝😝
mi fakat nemamo problem s tim to moze biti osoba koju mi i poznajemo,samo da je cura/par opusten
Zalosno je koliko je balkan zatucan sto se toga tice do te mjere da covjek konta otic u amsterdam na swing
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh