ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Da li je netko bisa sa nekom od ovih što su u Šibeniku?
 
Kad niko nece moran ja u izviđanje,
Taman doša od nje dogovor lak i brz dogovorija u par poruka traži da pošalješ fotku reka san da nemože i opet pristala ulica kod Marende 2.silazi niz stube i sama otvara apartman ista kao na slici i videu tarife kako pise uzeja 30min.za 130 ojera.
Pusenje sa gumicom kao 30eur doplata ali to mi nesmeta lagano dudlanje skoro i moze proći odma prilazi na sex i zeli te samo sta prije riješiti GFE nikakav.
Usporija malo i prominija par poza i svrsija u doogy.
Pusenje 8/10
Sex 6/10
Apartman čist ali nema čistih šugamana
Ponovija nebi ali za isprazniti jaja može proći,posli Valentine i to dva puta u 3 dana mislim da ce tesko koja biti takva u Šibeniku
 
Da li ima netko preporuku kod koje se isplati otići?
Mislim da ove koje su sad trenutno u Šibeniku nisu za akciju moja preporuka je da čuvaš ojere za koju drugu provjerenu sa rezama
 
Kad niko nece moran ja u izviđanje,
Taman doša od nje dogovor lak i brz dogovorija u par poruka traži da pošalješ fotku reka san da nemože i opet pristala ulica kod Marende 2.silazi niz stube i sama otvara apartman ista kao na slici i videu tarife kako pise uzeja 30min.za 130 ojera.
Pusenje sa gumicom kao 30eur doplata ali to mi nesmeta lagano dudlanje skoro i moze proći odma prilazi na sex i zeli te samo sta prije riješiti GFE nikakav.
Usporija malo i prominija par poza i svrsija u doogy.
Pusenje 8/10
Sex 6/10
Apartman čist ali nema čistih šugamana
Ponovija nebi ali za isprazniti jaja može proći,posli Valentine i to dva puta u 3 dana mislim da ce tesko koja biti takva u Šibeniku
Meni je stala odgovarati kad nisam posla sliku
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh