ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kako meni nije odgovarala na poruke a tebi je??? Smisao ovog foruma je da pišemo i pozitivno i negativno. Jbt jeli problem napisati dvi riči. Da sam znao da Luma nije prevara zva bi je sa druge kartice. Piši samo piši nemoj bili lin
To ti neznam rec zasto ti nije odgovarala na poruke!? Po tom pitanju ja neman problem kad god san posla poruku uvik bi dobia povratno samo kod jedne sican se ceka san dan da odgovori. Ugl u subotu je bila ode(luma) jos, u centru grada rekla je da ce se vracat.
 
i sad kad san vec kod toga, ja neman volje pisat recenzije za vecinu cura jer su vise manje sve korektne bar u ove 2 godine sta iden na ovu aktivnost, a ako je bas neka katastrofa napisa bi da ne idete i tjt. Evo zadnja sta san bija je ona luma i neman sta rec za nju nego sve najbolje! Da se nebavi sa ovin zenija bi je istog momenta haha
to se odmah vidi kad nema silikone da je malo zalutala i da nemisli dugo... da joj je to onako studentski posao.... inace jedno od boljih iskustava
 
Šta treba, kako?
tribaš se dopisivat pa napravit slike zaslona od poruka...onda na ege na profil i report profile....napisa san da ih je ode masu i da uvik koristu isti hotel za lokaciju...neznan kako ode stavit fotku...napiše ti on meni da napravim video kad dođem u hotel i da će se kalat po mene😎😂😂..koji đunđle....pitan ja jel to sigurno jer ima ljudi on meni fuck off😂😂...
 
tribaš se dopisivat pa napravit slike zaslona od poruka...onda na ege na profil i report profile....napisa san da ih je ode masu i da uvik koristu isti hotel za lokaciju...neznan kako ode stavit fotku...napiše ti on meni da napravim video kad dođem u hotel i da će se kalat po mene😎😂😂..koji đunđle....pitan ja jel to sigurno jer ima ljudi on meni fuck off😂😂...
čak me zva na video call..ja mu kažem daj mi samo broj sobe onda on meni kaže fuck off
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh