ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ne pišem puno recenzije ode zato šta je stvarno sve groblje od žena u Šibeniku i u Splitu, a ni Zagreb nije bolji, žalosno ali je tako
 
Je frende istina, bija sam u Austriji prije tri miseca, to je raj na zemlji, čovik izgubi volju tražit ove odrone po oglasima
 
Halteri, štikle, kurvanjski osmjesi, gole šetaju oko tebe a ti u sebi kažeš "jebote šta nisam milijunaš da se ode priselim živit" haha
 
Triba lovu stavit u džep i do Austrije dva dana izjebati se ko čovik haha
Svaku godinu oden bar jedan do dva puta u austriju,ovu godinu sam bija sa prijateljom u Andiamo platiš ulaz i kada si u raju.Sve se vrtu oko tebe biraš koju oces tarifa je od 70 eur pa na dalje zavisi šta oces 30 min.imaš jacuzzi,saunu,bazen i šta me ovaj put spiza ocarala bolja je od pola restorana kod nas u šibeniku a to mi je bilo prvi put da sam vecera nešto u takvim klubovima.
A sta se tice šibenika ovdje je sve fejk plavi oglasnik sami bonovi,ove sa Ega puno para a cure kako koja ali su im usluge katastrofa.Ubuduce šta se tice Ega gledan samo Vaše recenzije i ako se koja dobra ukaže odem do nje.
 
Da li je bio netko kod nje?
Nije ti to ta sa slika, nego pod imenom Priscilla imas u Splitskoj temi moj post i slike 4 oglasa di ta Priscilla salje svoje slike. Ti joj se javi pa vidi koje slike ces dobit...
 
Ja san se javija s te moje slike (ne znam jesu li oglasi jos aktivni) Aly i Sabrine u dva dana. Oba puta mi je Priscilla slala svoje slike i video. Aparatic za zube, pircing u nosu, tetovaze po rukama i ostatku tijela. Ista adresa, kako mi je blizu znatizelja me povukla i na vratima me docekala Priscilla.

Ti joj se slobodno javi (Aly) pa vidi, mozda ti bude ona 🤞
 
Ja san se javija s te moje slike (ne znam jesu li oglasi jos aktivni) Aly i Sabrine u dva dana. Oba puta mi je Priscilla slala svoje slike i video. Aparatic za zube, pircing u nosu, tetovaze po rukama i ostatku tijela. Ista adresa, kako mi je blizu znatizelja me povukla i na vratima me docekala Priscilla.

Ti joj se slobodno javi (Aly) pa vidi, mozda ti bude ona 🤞
moga bi sutra ic stemat haha
 
Ima dvi ure da se dopisujem sa Karen i Aly, misli po porukama da su ista osoba dosta toga dogovorija i još su poslale 30min.120 a 1sat 150 bonbona ali kad sam pita da mi pošalju sliku ili video da li je ona na slikama nema odgovora.
Ako budu to one sigurno idem a cjena je povoljna bar ja tako mislim
Jesi na kraju bio kod jedne od njih?
 
Još ništa nisu javile,kako sam prije pisa
Neiden dok nema Vaših recenzija ili dok ne budem uvjeren da je to cura koja je na fotkama i usluge koje se dogovorimo.
Ko čeka dočeka🤪
Meni je dala sliku.... Aparatic za zube, pircing u nosu, tetovaze po rukama i ostatku tijela...ka šta je Kokolino84 reka....ali nisan iša.
Sad za izgled ima neki ne loš osmijeh i ne lošu facu a u pozadini je virija komad guzice sa tetovažom leptira...ima san neki osjećaj da bi moglo bit dobro al nisan oša na kraju...i sad me to kopka.
🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh