Čudne privatne prepiske

doug_heffernan

Well-known member
Jer se vama ikada desilo da ste dobili pp, poruku tri ili više puta proćitali i mislite si "Kaj je taj lik za tipkovnicom htio s time reći ili pitati?"

Evo primjer (Nadpis crna pantera)

Bio kod nje jednom danas zovem javi se pita jel sam bio kod nje kažem da i da nisam mogao . Mislio sam na svrsavnje i sad se ne javlja

Ćak nakon desetog čitanja mi ostaje upitnik iznad glave...

Imam još takvih izljeva, ali sam preumoran ih tu staviti. Moram sutra rano na posao.
 
Da li sam te vec pitao da li znas jednu iz Siska?

Crnka, tamnije puti, jebeno tijelo i dobra guza, samo manje cice? Pune usne i onak bas jako seksi i jebozovna.
Ima par tetovaza, na butinama, jednu na ruci i pircing na pupku. Isla je na swing partije sa bivsim.
Radila je davno kao konobarica u Sisku, ali to vec dugo ne radi. To je bilo pred jedno 6,7 godina. Nisam siguran gdje je radila, ali mozda u Cubanu. Iz centra Siska je i ima oko 29, 30 godina. Bavila se nekim sportom aktivno ili cak profesionalno, a mozda je cak radila i u Cubanu. Jednom je dala oglas u Ljubavnom oglasniku pod evelin hobbs i tako sam je upoznao. Nije to bas radila niti je dugo bio aktivan oglas.

Mijenjao sam mobitel kada mi je pukao ekran i nije mi povuklo njen kontakt pa pokusavam doci do nje.
Jako seksi cura i nema sanse da se netko ne okrene za njom. Voli seks bas jako. Stvar je sta mi je dala neko idiotsko ime i odmah rekla da je lazno i da na tome ostane jer se u Sisku svi znaju

Znam da je long shot, ali pokusavam doci do te cure pa sam poslao par poruka nekima iz grupe.
i ako je znas, znas li nesto o njoj?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh