OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ma nisam jako.
Ee prije sat vremena imo sex s nekom i dala mi i analni i butra tokom analnog mi prdne i zafleka mi kurac.🤣 Već ga pola sata čistim trljam sapunom čarlijem alkoholom a smrad i dalje prisutan. Jer imo netko sličan problem i kako se riješiti tog smrada?Jebote kožu sam si izlizo od čiščenja.
to ti je prvomajski grah, nece to skoro nestati.
pitaj butru neki losion za tijelo, to cime se one mazu samo da ju dotaknes 3 sata poslije ti ruke mirisu valjda ce ubiti miris
 
to ti je prvomajski grah, nece to skoro nestati.
pitaj butru neki losion za tijelo, to cime se one mazu samo da ju dotaknes 3 sata poslije ti ruke mirisu valjda ce ubiti miris
Ma evo nakon 15 minuta sapunjarenja mačora i još na kraju stavio losion poslje brijanja na njega miriše kao đentlmen. Ovu malu boli kurac popušila travu i zaspala na mom krevetu i to još na stomak legla i izbacila guzove a guzovi odlični. Budem ju sad jebo do jutra pa makar s mlohavim kurcem.🤣
 
Ponovio Sofia-u, otisao na 2 sata sto inace ne radim cesto...malo je i to pretjerivanje ali eto, htio sam se opustiti bez da razmisljam previse o tome da "kada istjece vrijeme".

Vec sam napisao detaljnu recenziju za nju. Iako skoro nista ne zna kad je Engleski u pitanju, suradjuje maksimalno,trudi se da vam udovolji i strpljiva. Plus jako zabavna 😁

Odradili smo sve poze, 2 finisa samo jer starim i ne mogu vise :cry:

Odlican blowjob, odlican seks, jako dobar izbor za ljubitelje GFE-a-

Uglavnom, mozda i najbolji izbor u trenutnoj ponudi.

Nudi se i duo sa njenom prijateljicom Milla-om, to sam preskocio.
 

Bio sam kod ove, tople preporuke: iskustvo 10/10

Nije cura sa slika, ali lice joj je ok. Tijelo je slično sa slika, možda čak bolja.

Utegnuta nježna koža, lijepe grudi i poveće dupe. Nije skroz fit, ali ima je taman.

GFE mi nikad nije bio bolji: u potpunosti je predana, vesela, te udovoljava i ljubi se na maksimumu. Napredno priča engleski.

Na kraju, cura zna svoj posao, ima usku picu te radi čuda sa kukovima.

Šteta: 100€/30min

PS prvi dan joj je u RH, ostaje još 3 dana.
 

Bio sam kod ove, tople preporuke: iskustvo 10/10

Nije cura sa slika, ali lice joj je ok. Tijelo je slično sa slika, možda čak bolja.

Utegnuta nježna koža, lijepe grudi i poveće dupe. Nije skroz fit, ali ima je taman.

GFE mi nikad nije bio bolji: u potpunosti je predana, vesela, te udovoljava i ljubi se na maksimumu. Napredno priča engleski.

Na kraju, cura zna svoj posao, ima usku picu te radi čuda sa kukovima.

Šteta: 100€/30min

PS prvi dan joj je u RH, ostaje još 3 dana.
prvi dan u rh a oglas aktivan vec tjedan dana. jel neka druga iz ponude ili neka cije slike nema na ege ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh