OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa jebote možemo se i mi malo pobunit ako im nedamo love neće ni zarađivat i bit će samo par njih koji će plačat 150
Ja se bacam nazad na zenskice s kojima sam trosio crijeme u studentskim danima. Bolje ću njih malo počastiti s večericom, jeftinije mi je i znam sto me ceka :)
I kad uhvatim vremena vjerojatno cu malo u BiH i Novi Sad skoknuti, da se naci svasta za stojana :)
 

Bio sam danas kod ove, nisam nesto odusevljen. Sat vremena, 150e… dosta nezainteresirana. Trudi se ali samo da bi sto prije obavila posao. Druga runda, njoj je postalo vruce usred keksa…pa sam joj rekao neka dovrsi handjobom koji je bio dosta grub. 15 minuta prije isteka vremena, ona se sprema vec za sljedeceg klijenta…vjerojatno radi kao na traci pa koliko-toliko imam razumijevanje za ove negativne stvari.

Usluga: 6/10
Izgled: 7/10 (faca jako dobra meni, sise manje prirodne i malo vise, ima mali stomacic - nista strasno, dupe sasvim dobro)
 

Bio sam danas kod ove, nisam nesto odusevljen. Sat vremena, 150e… dosta nezainteresirana. Trudi se ali samo da bi sto prije obavila posao. Druga runda, njoj je postalo vruce usred keksa…pa sam joj rekao neka dovrsi handjobom koji je bio dosta grub. 15 minuta prije isteka vremena, ona se sprema vec za sljedeceg klijenta…vjerojatno radi kao na traci pa koliko-toliko imam razumijevanje za ove negativne stvari.

Usluga: 6/10
Izgled: 7/10 (faca jako dobra meni, sise manje prirodne i malo vise, ima mali stomacic - nista strasno, dupe sasvim dobro)
Neko prođe dobro neko lošije meni je bila super al uzo pola sata i došao samo oko podne pa se vjerojatno bio prvi.
 
Nemojte se zamarat s ovom nije ona na slici

 
Jel nitko od vas nema onak cure sa strane, njih par koje su uvijek za? Imam j+ih jedno 5-6 sigurno, normalne super cure, ali nisu u vezi ni ništa i jednostavno može xD
 
Nemojte se zamarat s ovom nije ona na slici

Vjerojatno profil koristi neka druga koja je tu isto na oglasu. Kao što je Milena profil od Sofije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh