Marija P - iskustvo

ma presmiješna je , je je najebala je jako , zarazila ih je dosta , i jebali joj mater , svi završili na antibioticima , a njoj nikako da test bude negativan , popila hrpu antibiotika ,sjebala si i želudac ... kaže da više bez kondoma ne daje nikome
Ahhaha sad kao ne daje.
Dobro pa odkud da ode frend onda jbt treba da se zarazi
 
Ahhaha sad kao ne daje.
Dobro pa odkud da ode frend onda jbt treba da se zarazi
Ne citam forum jer imam pametnijeg posla u životu samo cu ovo napisat i odjavljujem se. Sta se tice bolesti fala bogu s 25 godina neman nikakve spolne bolesti jer je samnom kondom za sex obavezan, za pusenje nije, gdje je slika nalaza od dotičnih muškaraca koje sam "zarazila"? Uskoro vas prijavljujem sve na policiju pa ćemo svi skupa najebat, ja jer pusim za novce a vi za ova sranja sta lazno pišete i stavljate moje ime i prezime javno po internetu. Lijep pozdrav
 
Dobro pa odkud da ode frend onda jbt treba da se zarazi ---> ovo forenzičari ne mogu odgonetnut šta si htio reć :D
Napisala sam da budete obrijani, zdravi, itd.. jer mi dolaze svakakvi klošari. Operi smrdljivi kurac pa dodi i popusit cu ga. Ne želim dobit neku bakteriju od vaše pisake po kurcu. Nadite si neku zanimaciju u životu a ne visit po forumu po cijele dane. Uskoro se briše moje ime odavde jer prijavljujem sve.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh