SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da super je kad se ostavi recenzija, da nebi bilo neugodnih iskustava kao i s onom Isabellom, naplate masno a usluga katastrofa.
 
Nakraju ispada da većina tih "more active" jebačica većinu vremena uopće ne može jebat...

Zadnje kod kojih sam ja bio Laryssa, Gabi i Stassie nisu imale nikakvih problem, čim im se krene pušit se odma stvrdnu i od svake sam otišao dobro izjeban.
Meni je top bilo kod one vivi bella,vidim da je sad u cipru . Nadam se da ce doci kod nas
 
Nakraju ispada da većina tih "more active" jebačica većinu vremena uopće ne može jebat...

Zadnje kod kojih sam ja bio Laryssa, Gabi i Stassie nisu imale nikakvih problem, čim im se krene pušit se odma stvrdnu i od svake sam otišao dobro izjeban.
Da tako je. Laryssu sam probao, odlična je, ove druge dvije nisam. Smećarska Valentina čak traži 150€ za "usluge", ja sam joj spustio na 100€, a nije ni orala ni kopala. Zaludu joj qurčina kad erekciju ne može zadržat, a nije se ni potrudila ništa. Bio svega 15 minuta zajedno sa svlačenjem i oblačenjem. To treba bojkotirat i odmah na crnu listu. Bolje da sam ostao doma i tresnuo qurac o zid, a pare potrošio na skupi viski i dobar šnicel.
 
Meni je okej kad je velik da ga drzim dok ju jebem posto sam aktivan samo, al daleko mi je najbitnije da je usluga dobra
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh