BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ne vjerujem da je jeftinije da se plati društvom za obično druženje. Seks shvatam da je jeftinije platiti.
Pocni od poznanika, prijatelja, rodbine, radnih kolega, poslovnih partnera, pa sve do ovih zena kletih, zajebat ce te svako, samo ako mu das priliku, pogotovo ako si naivan i "mutav"
Gotov si prijatelju, na ovaj ili onaj nacin.
kada opece, upamtis.
Tako da odgovorno tvrdim da je jeftinije platit, nego dobit besplatno
 
Pocni od poznanika, prijatelja, rodbine, radnih kolega, poslovnih partnera, pa sve do ovih zena kletih, zajebat ce te svako, samo ako mu das priliku, pogotovo ako si naivan i "mutav"
Gotov si prijatelju, na ovaj ili onaj nacin.
kada opece, upamtis.
Tako da odgovorno tvrdim da je jeftinije platit, nego dobit besplatno

sve se gleda kroz interes.
znam, kad sam imao fantastičan posao, bruka nekih Zenskih, pa kad nisam imao, nema ih, pa opet kad sam imao ....

nazalost 98 posto Zenskih gleda sve kroz interes.
ko ima viska para, moze na Seeking naci fantastičnih riba, Beograd ima najvise ribetina u ponudi.
ono je nemoguce, kakvih ima zenski.
2021 sam jednu odveo u Izmir na ljetovanje.
 
Pocni od poznanika, prijatelja, rodbine, radnih kolega, poslovnih partnera, pa sve do ovih zena kletih, zajebat ce te svako, samo ako mu das priliku, pogotovo ako si naivan i "mutav"
Gotov si prijatelju, na ovaj ili onaj nacin.
kada opece, upamtis.
Tako da odgovorno tvrdim da je jeftinije platit, nego dobit besplatno
100%. Da može drugačije, bilo bi mnogo bolje. Ali u svijetu kakav je, ovako je najbolje. Čist račun - duga ljubav.
 
Nide veze...naravno da je sve interes. Pa i druženje. Al rade ću sam piti piće i ići u kafanu nego da placam društvo. Seks je druga priča to je ok sa se plati i jeftinije je to sam ubjeđen.
Svakako komentar ti je kontradiktoran. Platis nekom da se s tobom da se druzi i to ti je ok. A to sto poznanik ima interes to nije ok.....
I u konacnosto samo roditelj može biti pravi prijatelj, tj da je dobronamjeran a sve ostalo pa i žena je promjenjiva kategorija tj nije stalno i može se mjenjati.
 
Nide veze...naravno da je sve interes. Pa i druženje. Al rade ću sam piti piće i ići u kafanu nego da placam društvo. Seks je druga priča to je ok sa se plati i jeftinije je to sam ubjeđen.
Svakako komentar ti je kontradiktoran. Platis nekom da se s tobom da se druzi i to ti je ok. A to sto poznanik ima interes to nije ok.....
I u konacnosto samo roditelj može biti pravi prijatelj, tj da je dobronamjeran a sve ostalo pa i žena je promjenjiva kategorija tj nije stalno i može se mjenjati.
Fazon je u tome sto "poznanik/prijatelj" puno vise kosta od ove kombinacije da platis nekome da se druzi s tobom.
Ne mislim samo na novac, kosta to i zivaca i vremena pa i ugleda u nekim situacijama.
 
Fazon je u tome sto "poznanik/prijatelj" puno vise kosta od ove kombinacije da platis nekome da se druzi s tobom.
Ne mislim samo na novac, kosta to i zivaca i vremena pa i ugleda u nekim situacijama.
Košta ljude koji su bez grama mozga i koji vjeruju "prijateljima" i "prepuste" im se bez granice. Kosta i ljude koji nemaju samopoštovanje pa kupuju prijatelje i misle da će plaćanjem i cascavanjem steći naklonost.
 
Košta ljude koji su bez grama mozga i koji vjeruju "prijateljima" i "prepuste" im se bez granice. Kosta i ljude koji nemaju samopoštovanje pa kupuju prijatelje i misle da će plaćanjem i cascavanjem steći naklonost.
Otisao si u potpuno krivom smjeru.
Hvala nebesima pa ne znas koliko kosta nesto sto si mislio da je besplatno.
 
Jurite seljanke one su vrijedne,imaju ljepe navike i zdravo izgledaju .Tu postoji sansa da naidjes na neku za material zenu.Gradske su uzas em nesposobne jaja ispeci samo gledaju ko je lajkao na ig,jel ima kakav dobar sa parama ,zlo.
Volim cure seljanke, seljanke, seljanke
koje nose opanke, opanke, opanke,
a i one građanke, građanke, građanke,
što su bile čobanke, čobanke, čobanke
Op kalo ćuprikalo
pjevam ja, pjevam ja
poljubi me draga dušo
svojim vrelim usnama :ROFLMAO:
 
Jurite seljanke one su vrijedne,imaju ljepe navike i zdravo izgledaju .Tu postoji sansa da naidjes na neku za material zenu.Gradske su uzas em nesposobne jaja ispeci samo gledaju ko je lajkao na ig,jel ima kakav dobar sa parama ,zlo.
Ma ja sam zenio dvije seljanke iskreno neznam koja je gora bila..kad sam ih upoznavao i vodao sve su znale i po stanu i rucak i sve a kad ih privedoh ko da me neko jebo nista neznaju..To ti je ono kad se opanak popapuci nista gore.😎
 
Kod mene vamo u bingu seljanke rade a sve mogu komotno u holivud da budu glumice kako izgledaju.Vrijedne do zla boga,problem kod tih seljanki sto su vecinom zauzete i rano se udaju,tako da koju sam god pomislio startati bila je udata.Nemaju tu ufuranost gradskih i jednostavnije su sta znam.Cim skoknem na carsiju to je onaj papanluk od ponasanja do izgleda.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh