ZAGREB - Jel bio tko?


Bok ljudi jel zna neko koja je ova, poznat mi opis oglasa, ali ne znam koji je to bio oglas prije pa da se ne zeznem ako je neka koja ne valja
 
Ma, kurac će se u Hrvatskoj prostitucija ikada legalizirati.

Dok je HDZ na vlasti (a bit će još 100 godina), nema teorije da se prostitucija legalizira.
Jbg, licemjerje je zajebana stvar.

Ako nekim čudom ljevica uzme uzde u svoje ruke, opet ništa od toga (jer su oni, kak ti, borci za ženska prava).

Jedna "noćna doma" mi je nešto u tom smislu jednom prigodom rekla (nije da je njeno mišljenje nešto pretjerano relevantno, ali je interesantno, jer je iz prve ruke, pa je možda ipak relevantno:)).
Rekla mi je da je puno više problema s policijom imala kada je SDP na vlasti bio, nego za vrijeme HDZ-ove vlasti.

Kako god da okreneš ne gine nam PO ili EGE (za one koji viška para imaju:)).
Ili sex turizam u Austriji i Njemačkoj.
 
Ma, kurac će se u Hrvatskoj prostitucija ikada legalizirati.

Dok je HDZ na vlasti (a bit će još 100 godina), nema teorije da se prostitucija legalizira.
Jbg, licemjerje je zajebana stvar.

Ako nekim čudom ljevica uzme uzde u svoje ruke, opet ništa od toga (jer su oni, kak ti, borci za ženska prava).

Jedna "noćna doma" mi je nešto u tom smislu jednom prigodom rekla (nije da je njeno mišljenje nešto pretjerano relevantno, ali je interesantno, jer je iz prve ruke, pa je možda ipak relevantno:)).
Rekla mi je da je puno više problema s policijom imala kada je SDP na vlasti bio, nego za vrijeme HDZ-ove vlasti.

Kako god da okreneš ne gine nam PO ili EGE (za one koji viška para imaju:)).
Ili sex turizam u Austriji i Njemačkoj.
Crkva kod nas ima prejaki utjecaj/moc i zato nece nikad biti legalizirano.
 
Ma, kurac će se u Hrvatskoj prostitucija ikada legalizirati.

Dok je HDZ na vlasti (a bit će još 100 godina), nema teorije da se prostitucija legalizira.
Jbg, licemjerje je zajebana stvar.

Ako nekim čudom ljevica uzme uzde u svoje ruke, opet ništa od toga (jer su oni, kak ti, borci za ženska prava).

Jedna "noćna doma" mi je nešto u tom smislu jednom prigodom rekla (nije da je njeno mišljenje nešto pretjerano relevantno, ali je interesantno, jer je iz prve ruke, pa je možda ipak relevantno:)).
Rekla mi je da je puno više problema s policijom imala kada je SDP na vlasti bio, nego za vrijeme HDZ-ove vlasti.

Kako god da okreneš ne gine nam PO ili EGE (za one koji viška para imaju:)).
Ili sex turizam u Austriji i Njemačkoj.
Diskutira se zabrana prostitucije u evropskoj uniji:


Njemacka kao bordel evrope bi masno najebala. Makar se u Njemackoj od 2017 sitacija vec drasticno pokvarila. Zakon za zastitu prostitutkih je ustupao na snagu. Zabranjeno je pusenje bez gumice i prostitutke se moraju registrirati.

Rezultat: oral bez se naplacuje, a prije toga je bio ukljucen u cijenu. Sve top trebe ili su skroz nestale ili nastancale stalne i povukle se sa trzista. Svaka druga cura je napisala u oglasima da ne radi oral i da prijavljuje musterije koje pitaju za to.

Bio sam u 6om mjesecu 2017. kod jedne cure, oral bez bez problema.

Dodjem ja kraj 7og mjeseca i odjednom mi pocinje stavljati gumicu jer je htjela poceti pusiti. Posvadjao sam se s njom, koji joj kurac da stalnim sada mece kondom kod orala. Pocijne srati ovo ono, zakoni. Pitam ju jer vidi pandura u sobi koji nas gleda. Ne, ne, zakon bla bla bla.

Trazio sam razliku natrag na pola sata (dosao sam na sat). Opet pocinje srati ovo ono. Posto zakoni nisu bili na mojoj strani sam se pokupio i rekao da neka se vara da bude to drugima prolazilo.

I stvarno, cura nestala s trzista, jer je potraznja i dalje bila velika za oral bez. Samo se ne prica o tome!

Sigurno ih ima dosta koje rade nesluzneno oral bez, ali nisam imao zivce za potragu. S toga sam se onda drzao onih gdje znam da ih taj zakon fucka.

Tronoge, pripremite se na onaj "nordski model"! Teska vremena nam dolaze!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh