OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Imaš par glavnih grupa i onda ostale prate da ne remete tržište i ne dobivaju prijeteće poruke.
A ovo 20 mi zvuči malo puno, možda u Zagrebu, meni je jedna rekla kako koji dan, nekad nitko, nekad 5, nekad 3, ja sam joj bio 2. u 10 naveće. Koji si po redu najbolje vidiš po kosi, treba joj više od sat vremena da se isfenira kad ju opere i sredi, teško da će prat kosu poslije svakog, mada je i to relativno, jer kad pogledaš istraživanja da sex traje 3 to 15min, ni ne stigne se uznojit kad majstor istrese za 5min. Ako ih reda ko na traci i pogode joj se ovi sto uzmu 15, gotovi za 5, 20 u danu nije nerealno.
Čuj neke dobivaju od 5 do 10 klijenata najviše ovdje. Al u Zagrebu ako je butra top zna bit puno više
 
I to ono žali Bože vremena bolje da sam ga izdrko doma uopče mi nije bila nešto posebno a sad digla cijenu na 200 pola sata.
Tako je to kad je kurva navikana odma si digne cijenu i kod nje uglavnom odlaze oni koji si ju mogu prijuštit.
Večina njih i sama sebi piše recenziju na ege ili kaće nekom klijentu s kim je dobra da joj ostavi dobru recenziju. I ja sam bio s njom nije loša al ne vrijedi toliko žgoljava je i puna tetovaža al ono sex nije loš to priznajem al ne bi joj dao toliko.
 
Tako je to kad je kurva navikana odma si digne cijenu i kod nje uglavnom odlaze oni koji si ju mogu prijuštit.
Večina njih i sama sebi piše recenziju na ege ili kaće nekom klijentu s kim je dobra da joj ostavi dobru recenziju. I ja sam bio s njom nije loša al ne vrijedi toliko žgoljava je i puna tetovaža al ono sex nije loš to priznajem al ne bi joj dao toliko.
Iskreno ja sad razmišljam. da mi kaze 70 pola, 120 sat i ostavi koliko oćeš na kraju ako si zadovoljan. Iskreno za te pare i ako sam razočaran nije mi teško, ali ako me baš odradi kako treba nije problem da poduplam
 

Bio sam kod Jade, super ljubazna djevojka, usluga za mene jedna od boljih. Strpljiva, odradila sve po dogovoru.

Tijelo mozda i najbolje do sada.(posto ja volim skinny fit, ne volim jake Brazilke sa velikim sisama i ogromnim dupetom) Sise jesu silikoni ali super odradjeni.

Komunikacija ide preko translate-a, koliko sam shvatio sutra odlazi.

Faca Japan 🇯🇵 a tijelo Brazil 🇧🇷 (ne mislim na one tipicne masne Brazilke sto dolaze kod nas)

Kome je zelja isprobati taj mix Japanskog i Brazilskog, preporuka 👍
 

Bio sam kod Jade, super ljubazna djevojka, usluga za mene jedna od boljih. Strpljiva, odradila sve po dogovoru.

Tijelo mozda i najbolje do sada.(posto ja volim skinny fit, ne volim jake Brazilke sa velikim sisama i ogromnim dupetom) Sise jesu silikoni ali super odradjeni.

Komunikacija ide preko translate-a, koliko sam shvatio sutra odlazi.

Faca Japan 🇯🇵 a tijelo Brazil 🇧🇷 (ne mislim na one tipicne masne Brazilke sto dolaze kod nas)

Kome je zelja isprobati taj mix Japanskog i Brazilskog, preporuka 👍
I koliko si je platio?
 

Bio sam kod Jade, super ljubazna djevojka, usluga za mene jedna od boljih. Strpljiva, odradila sve po dogovoru.

Tijelo mozda i najbolje do sada.(posto ja volim skinny fit, ne volim jake Brazilke sa velikim sisama i ogromnim dupetom) Sise jesu silikoni ali super odradjeni.

Komunikacija ide preko translate-a, koliko sam shvatio sutra odlazi.

Faca Japan 🇯🇵 a tijelo Brazil 🇧🇷 (ne mislim na one tipicne masne Brazilke sto dolaze kod nas)

Kome je zelja isprobati taj mix Japanskog i Brazilskog, preporuka 👍
Bio jučer i ja. Znači cura ima bomba tijelo, tvrdu guzicu, tvrde sise , koža mekana ko duša. Ja volim tetovaže i meni ona takva izgleda vrh. Malo forsira sex kako bi završila što prije ali generalno se drži dogovora.
50 e dodatno za pušenje bez kondoma.
Sutra ili prekosutra ide za Brod, nakon toga za Varaždin, pa nazad u Barcelonu gdje inače radi i boravi.
Ova mlada dama Luna ima valo veću guzicu od Jade, strpljivije puši, više ti pažnje posveti, bolji doživljaj GFE. Malo jeftinija od Jade jer za 200 ide bj bez kondoma. Ali ne izgleda dobro kao Jade.
 
Bio jučer i ja. Znači cura ima bomba tijelo, tvrdu guzicu, tvrde sise , koža mekana ko duša. Ja volim tetovaže i meni ona takva izgleda vrh. Malo forsira sex kako bi završila što prije ali generalno se drži dogovora.
50 e dodatno za pušenje bez kondoma.
Sutra ili prekosutra ide za Brod, nakon toga za Varaždin, pa nazad u Barcelonu gdje inače radi i boravi.
Ova mlada dama Luna ima valo veću guzicu od Jade, strpljivije puši, više ti pažnje posveti, bolji doživljaj GFE. Malo jeftinija od Jade jer za 200 ide bj bez kondoma. Ali ne izgleda dobro kao Jade.
Gledao sam i ja tu Lunu ali djelovala mi jaca.(dupe, noge, ruke) Na kraju je presudilo to sto Jade ima bomba tijelo i sto taj mix Japanskog i Brazilskog imam sad priliku iskusiti i ko zna kada.

Uglavnom ispada da me vise privlace druge rase…nakon svih cokoladnih i ove Jade, sad da odem kod neke bijelkinje, vjerojatno mi se ne bi ni digao. 😁
 
200+50 za pusenje bez... I da je od zlata japansko-brazilskog, principi su principi... Radje cu opet otici kod brazilke koja je u Puli, 1h/100€... Pusi bez, svrsavanje u usta... 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh