OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

E ovako pošto me mnogi pitaju za to jel ima neka u Vinkovcim i Vukovaru ima al ne za pare tako oni koji će tražit ove što se jebu za pare bolje da me ne kontaktiraju jel neću odgovarat. Znam ih na pedesetak lakih cura koje bi se jebale tek nakon prvog pića i to na području Osijeka Đakova Vinkovaca i Vukovara. A naših kurvi nema na tom području to zaboravite i gotovo. Oni koji hoče razmjenu drolja mogu mi se slobodno javit a ovi koji hoće samo da im dam bez nekakve razmjene zaboravite na to ne djelim više ništa đabe jer mnogi su bili i bezobrazni eto toliko od mene.
 

Niko jos nije bio kod ove? Napisala da je sat 130e i da se nalazi u Tenji, malo cudno...
 

Jel bio ko kod ove? Pise da je sat 130e, sad sam joj poslao poruku...
100e je meni nudila pola sata prije tjedan dana dok je bila u Osijeku na vukovarskoj... uživo 10x bolja nego na slikama.,top guza onako tamnoputa jebozovna, puši s gumicom samo iako smo se dog bez :) slabo priča engleski zna samo fuck me baby i to jebozivnim glasom.. ugl nećeš požaliti :)
 
100e je meni nudila pola sata prije tjedan dana dok je bila u Osijeku na vukovarskoj... uživo 10x bolja nego na slikama.,top guza onako tamnoputa jebozovna, puši s gumicom samo iako smo se dog bez :) slabo priča engleski zna samo fuck me baby i to jebozivnim glasom.. ugl nećeš požaliti :)
Dobro je kad zna fuck me baby, ja se uvijek sjetim jedne što je svake 2 min govorila milk it
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh