OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

E ovako pošto me mnogi pitaju za to jel ima neka u Vinkovcim i Vukovaru ima al ne za pare tako oni koji će tražit ove što se jebu za pare bolje da me ne kontaktiraju jel neću odgovarat. Znam ih na pedesetak lakih cura koje bi se jebale tek nakon prvog pića i to na području Osijeka Đakova Vinkovaca i Vukovara. A naših kurvi nema na tom području to zaboravite i gotovo. Oni koji hoče razmjenu drolja mogu mi se slobodno javit a ovi koji hoće samo da im dam bez nekakve razmjene zaboravite na to ne djelim više ništa đabe jer mnogi su bili i bezobrazni eto toliko ende živ bio živio ševio i oduševio svaku😁🥂🍻

E ovako pošto me mnogi pitaju za to jel ima neka u Vinkovcim i Vukovaru ima al ne za pare tako oni koji će tražit ove što se jebu za pare bolje da me ne kontaktiraju jel neću odgovarat. Znam ih na pedesetak lakih cura koje bi se jebale tek nakon prvog pića i to na području Osijeka Đakova Vinkovaca i Vukovara. A naših kurvi nema na tom području to zaboravite i gotovo. Oni koji hoče razmjenu drolja mogu mi se slobodno javit a ovi koji hoće samo da im dam bez nekakve razmjene zaboravite na to ne djelim više ništa đabe jer mnogi su bili i bezobrazni eto toliko od mene.
Frende živ bio živio mi ti ševio i oduševio svaku🥂🍻
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh