BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako mislimo na istu grupu, to je bilo unaprijed osuđeno na propast jer je svako mogao ući u grupu putem linka. Ovo bi bila zatvorena grupa i bili bi strogi kriterijumi za ulazak - gledalo bi se šta je korisnik sve ovdje pisao, da li je ostavljao recenzije ili je samo spamovao/vređao, da li je pismen, itd. Možda bi ipak bilo bolje napraviti više takvih grupa za veće gradove u BiH, ali je teško naći desetak ljudi koji bi zadovoljili gore navedene uslove.
Ljudino pa i ti si napravio grupu gdje curu imenom i prezimenom etiketiraju i udala se. I ima sad problem. Druga u problemu gdje frajko opisa kucu gdje radi ko na google mapi. Nisi ti ali jest u tvojoj grupi koju si napravio kontajuci da zivis medju normalnim svijetom jel? I sad kontas viber grupu da unistite jos nekome zivota a sam si pisao nekad da je neka oduzela zivot sebi zbog toga sto je neko ime i prezime napisao . Sutra da ta oduzme sebi zivot hoces li spavati normalno? Ja razumijem cure koje se oglasavaju i rade javno njih boli klinac ali etiketirati cure imenom ili prezimenom ili pisati adrese od cura koje imaju sasvim drugi zivot to mi je bijedno. Jer karma je jebena stvar vrati se. Opet kazem nisi licno ti pisao ali doprinosis tome i imas odgovornost. Nisi glup i pismen si to vidim ali razmisli da li sam u pravu.
 
Izgleda da se pičke samo meni javljaju danas
Sestro kultutno joj se jučer u 17 javio, poslao joj da sam vidio da je u Mostaru i ima li slobodnih termina.
Vraća za 3 sata poruku sa cjenikom, vratim na to kad mi odgovara i od 20h sinoć nema odgovora.
Ne kontam, svega mi, pa jbt platit ću, ne prosim džaba pičke kao neki ovdje.
Sa tobom je bio baš lak i jednostavan dogovor, ako opet dolazila u Mostar obavezno dolazim i nosim litar rakije :ROFLMAO:
 
S s obzirom da mi se javili dotični, ja molim Ivana da me oprosti jer nisam udpela da se zadovoljim jutros pa sam okacila broj

A Borisu Brankovu preporučim da se gurne svoj kurac u šupak i da kupi nešto djetetu da jede, a ne novu sim carticu
Tebi je zadovoljavanje na umu, nije to već si loša osoba, na dobrotu si odgovorila prvo me blokirajući, pa si došla u Mostar pa me ignorisala.
Čovječe ja joj otvaram vrata kafića, zagrlim i poljubim na rastanku i ona kaže da ne valjam
 
Ma pojma nemam buraz, ovdje se ne isplati tražiti prostitutke, jer imaju 2-3 kvalitetne bukvalno gdje im je korektna i cijena i usluga, ostale ne bi im dao ni onih lažnih €
 
Tebi je zadovoljavanje na umu, nije to već si loša osoba, na dobrotu si odgovorila prvo me blokirajući, pa si došla u Mostar pa me ignorisala.
Čovječe ja joj otvaram vrata kafića, zagrlim i poljubim na rastanku i ona kaže da ne valjam
Ona je jedna od boljih cura što je ikad došla u BiH samo ti ne znaš sa njom i općenito sa takvima, ako si ti onaj Mostarac stari kultni infinity, kakvo piće, večera, kafana, cura došla poslom kao i svaka nije došla tražiti dečka i da ide na dejt sa njin, ako nisi spreman platiti moj ti je prijedlog i ne javljaj joj se i ne gubi vrijeme ne ofiraj sebe bezveze😉
 
Ona je jedna od boljih cura što je ikad došla u BiH samo ti ne znaš sa njom i općenito sa takvima, ako si ti onaj Mostarac stari kultni infinity, kakvo piće, večera, kafana, cura došla poslom kao i svaka nije došla tražiti dečka i da ide na dejt sa njin, ako nisi spreman platiti moj ti je prijedlog i ne javljaj joj se i ne gubi vrijeme ne ofiraj sebe bezveze😉
Pare su naj manji problem.
Sa svakom idem fino, ljudski a ona mi vrati kako vrati.
Dobra što se tiče izgleda i vjerujem u sexu, al ne pišem o tome.
 
Okey sve, samo tražiš djevojke za piće na pogrešnom mjestu, možeš biti zlatan i ponašat se top, boli nje kurac za to svak gleda pare da uzme, niko se neće pojebat sa tobom tek tako na lijepe oči
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh