Crystal Richi

Javi se onda ovde ako budeš uspeo polizat!
Uspio sam polizat, čak mi je crnka rekla da nisam toliko loš s obzirom da prvi put ližem, još ga 5-6 puta stavio i svršio, za prvi put ja sam zadovoljan, s obzirom da do danas nisam vidio golo žensko.
Još sam lizao bradavice i dirao sise, za moj ukus crnka ima dobre sise, iako mi je sama danas rekla srednja žalost.
 
Uspio sam polizat, čak mi je crnka rekla da nisam toliko loš s obzirom da prvi put ližem, još ga 5-6 puta stavio i svršio, za prvi put ja sam zadovoljan, s obzirom da do danas nisam vidio golo žensko.
Još sam lizao bradavice i dirao sise, za moj ukus crnka ima dobre sise, iako mi je sama danas rekla srednja žalost.
Daj broj od te crnke? Treba ostati u formi dok se Crystal ne vrati u BL 😁
 
Daj broj od te crnke? Treba ostati u formi dok se Crystal ne vrati u BL 😁
Pa danas i sutra je crnka u Mostaru, napisala vam je broj u temi BiH recenzije, ja nemam šta ženskoj prigovorit, kako smo se dogovorili sve je tako bilo, uredan stan, klima radi i nije hladno, to što ja ne znam jebat je nešto drugo, dobro tijelo ima, pica depilirana
 
Onda Crystal mogu li sutra doći i kod tebe?
Bila plaća da se opet počastim i osjetim jezik na kurcu, jer crnka oral sa kondomom radi, a ti bez njega
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh