Trojka

Pozdrav svima, ja i žena tražimo nekoga za mmf - čisto hetero. Uvijet je apsolutna i potpuna diskrecija te vlastiti prostor. Također supruga je trudnica u 6. mjesecu trudnoće pa tražimo nekoga koga bi takva stvar dodatno napalila. Bez grubosti i da bude pažljiv.

Budući da smo bez prethodnog iskustva - za prvi put očekujemo samo da nas promatra u svom prostoru.

Samo ozbiljni.
 
Ima li tko iskustva sa parom u hotelu?
Zanima me dali mogu normalno ući u hotel bez da budem sumnjiv?
Radi se o Grand hotelu Zagreb.

Te dali je takav dogovor dovoljno diskretan?
Obično te traže osobnu , pa ako ti nije frka dati osobnu nećeš bit sumnjiv, osim ako te neko od ženinih prijateljica ne vide da ulaziš u hotel onda je već sumnjivo :D. Ako dostavljaš inače pizzu možeš reć da si bio na dostavi :ROFLMAO:
 
Obično te traže osobnu , pa ako ti nije frka dati osobnu nećeš bit sumnjiv, osim ako te neko od ženinih prijateljica ne vide da ulaziš u hotel onda je već sumnjivo :D. Ako dostavljaš inače pizzu možeš reć da si bio na dostavi :ROFLMAO:
Gledaj na plavom oglasniku nešto za dnevni odmor tamo te ne traže dokumente i ako je apartman u nekoj zgradi možeš reć da si išao kod nekog . Možda i ovdje neko oglašava neki diskretan prostor.
 
Muškarac za sljedeći vikend koji bi volio skupa s menom popuniti moju ženu. Uvijeti Od 23-40. ekstremno čist, fit ili sporte građe, pravog muškog karaktera s dobrim alatom, straight i najvažnije diskretan i vrlo uljudan i ljubazan. Neiskusni, nevješti i brzi na okidaču su isključeni. DP i ostalo, moramo je izmoriti do zadnje kapi.
Ona je prava mala bomba i u obzir dolazu stvarno naočiti, izdržljivi i karakterni cisti fejk,kenjas
 
Ima li tko iskustva sa parom u hotelu?
Zanima me dali mogu normalno ući u hotel bez da budem sumnjiv?
Radi se o Grand hotelu Zagreb.

Te dali je takav dogovor dovoljno diskretan?
Nisam bio sada od kada je hotel preuređen i ima novo ime ,bio sam nekoliko puta dok se zvao hotel Holiday .
Nitko nije trazio ni osobnu niti ista pitao tako da se je moglo svasta i diskrecija je bila ok .
Inace bivši hotel Holiday je bio poznato mjesto za sex turizam i dnevni odmor 🙂😁.
Za Grand hotel Zagreb bi volio i ja cuti iskustva .
 
Pozdrav svima, ja i žena tražimo nekoga za mmf - čisto hetero. Uvijet je apsolutna i potpuna diskrecija te vlastiti prostor. Također supruga je trudnica u 6. mjesecu trudnoće pa tražimo nekoga koga bi takva stvar dodatno napalila. Bez grubosti i da bude pažljiv.

Budući da smo bez prethodnog iskustva - za prvi put očekujemo samo da nas promatra u svom prostoru.

Samo ozbiljni.
da se nadovežem - jer se puno javilo ekipe dosta starije - cilj nam je naći nekog naših godina i gledamo raspon 25-35 godina kao idealnu osobu za ovo. Naravno nije lako pronaći idelanog ali se nadamo da će biti naših godina.
 
Dogovorio sam jednu Brazilku lani,čekam ispred vrata i dolazi ona s frendicom.Prvo smo nas dvoje u sobi bili i pitala me dal ocu s njenom frendicom u troje,ja sam popustio jer nisam nikad prije bio u troje.Ma šta da ti kažem bilo je fenomenalno,prvo su mene posjele na krevet a one počele striptiz,oba dvoje su mi pušile odjednom,ma divan pogled 😊nabijanje jedne dok mi druga bila s guzom u ustima,pa onda smjena njih dvije,pauza pa kažu dal želim malo gledat dok se one lizu😋ma super iskustvo...eto da ne duljim
Volio bih to probati,sama pomisao na to me jako napali 😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh