BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Recenzije na EGE su ko nacrtana pička na zidu. Većina ih je fake i pišu ih pimpovi. Ja sam dao lošu ocjenu za par cura na EGE, ugase profil, otvore novi i ajmo druga tura naivčina...Neke komentare mi EGE nije ni objavio, a dobili su screenshotove kao dokaze o prepisci, znači medalja ima i drugu stranu 😉

E sad ti ako imaš 200 - 300 eura za bacanje kad god ti se digne, svaka čast, ali ti izgleda ne kontaš da je je to kontraproduktivno. Dokle god ima takvih naivčina one će lupati nerealne cifre - operu danas dvojicu takvih i fino su uplusale saldo sa duplo manje truda 😎
 
Napisao sam da sam u poslednje 2 godine imao samo nekoliko loših iskustava, a par puta mesečno idem na kurve. Kako to postižem, isto sam detaljno opisao.
Kako si iz toga zaključio da bacam 200-300e kad god mi se digne, samo je tebi jasno 😂
 
Netko ima iskustva? Tražio u tražilici, većinom baca za Paulinu iz ljubav je na selu, ima neka recenzija starija, ali link ne radi i piše da je starija ženska pa pretpostavljam da ne radi o njoj.

 
Netko ima iskustva? Tražio u tražilici, većinom baca za Paulinu iz ljubav je na selu, ima neka recenzija starija, ali link ne radi i piše da je starija ženska pa pretpostavljam da ne radi o njoj.

Nemas recenziju za doticnu...
 

Bio kod Dashe. Stan lagano zaudara po jebacini, onaj neki miris ustajali miris. Trebao sam odmah otici, al jbg ostao. Na slikama izgleda bolje nego uzivo. Pise u poruci zajednicko tusiranje, nista od toga, izmotava se da ne bi mocila kosu. Ok, ajde, nije nuzno. U poruci pise french kissing, tek nakon sto sam popizdio se pocela malo ljubakati. Krene pusenje bez, stalno prska kurac neki sprejem premda sam frisko otusiran. Kad krene ajde ok, nije lose. Pa se stalno davi, prekida, kaslje, picku materinu ubije sve u pojam. Stavi kondom, dodje gore, to je bilo ok. U pauzi neka solidna masaza. Druga runda isto sranje. Previse kilometara imam u nogama, trebao se okrenut odma kad sam snimio stanje, a jbg, napaljenost me matirala. Nasa Kim 25 je carica za vecinu ovih s EGE.
 

Bio kod Dashe. Stan lagano zaudara po jebacini, onaj neki miris ustajali miris. Trebao sam odmah otici, al jbg ostao. Na slikama izgleda bolje nego uzivo. Pise u poruci zajednicko tusiranje, nista od toga, izmotava se da ne bi mocila kosu. Ok, ajde, nije nuzno. U poruci pise french kissing, tek nakon sto sam popizdio se pocela malo ljubakati. Krene pusenje bez, stalno prska kurac neki sprejem premda sam frisko otusiran. Kad krene ajde ok, nije lose. Pa se stalno davi, prekida, kaslje, picku materinu ubije sve u pojam. Stavi kondom, dodje gore, to je bilo ok. U pauzi neka solidna masaza. Druga runda isto sranje. Previse kilometara imam u nogama, trebao se okrenut odma kad sam snimio stanje, a jbg, napaljenost me matirala. Nasa Kim 25 je carica za vecinu ovih s EGE.
Imas pravo mala kim25 je bomba zgodna jako a usluga top pusenje jedno od najboljih koje sam dobio jel otisla u london ili je tu?
Mala je super jedino mi se njeno ponasanje ne svidja
 

Jeli bio tko u skorije vrijeme?
Dogovorio se danas s njome...
 

Jeli bio tko u skorije vrijeme?
Dogovorio se danas s njome...
Sve po dogovoru, uzivo ko na slikama
Dobre sise i guzica
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh