BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bio sam kod mnogih djevojaka čak zgodnijih i naizgled boljih od Crnke ali uvijek se rado vraćam njoj. Zašto? Pa zato što odkad sam je upoznao a dugo se znamo nikad ona mene nije iznevjerila niti me je slagala. Djevojka je divna,čista,mirišljava i ima svoja pravila koja treba poštovati ako si gospodin.Znači dogovaraš uslugu i ispoštuješ ti kao i ona ono što je dogovoreno.Šta da ti daje što nije obećala ili što ne želi?Btw ona zna ko sam ja i jedan sam od onih koji ako o nekoj djevojci pišu želim da ona zna ko piše.LJigavo je pisati a kriti se iza nekog pseudonima...
Ma sta ce hudnici skupe jedva 100km i ocekuju neki kurac palac, ne vrijede rasprave vjeruj..lagano i opusteno crnka koliko god da zatrazi ja cu joj dat ne moramo se ni sexat ona je moj brat drug ljubav itd hahah
 
Ovaj Ege izleda sve laznjaci ,lokacija Sarajevo
Ja kad sam kudio da mozes na prste jedne ruke izbrojati kvalitet , neki su me ovdje prozivali.Pa ove ruskinje , ukrainke ti neki njihovi pozivni brojevi prvo traze neke cifre koje bi se JLo postidila da ti ga popusi , drugo dogovoris jednu futu na vrata ti dodje neka hibridna Čečenka.Bolje Brazilke.Gutaju ga sve bez kondoma , cjenkas se kao da si na Kapali Carsiji.
 
Ma sve je to individualno druze.
Svaka osoba je razlicita..vjerovatno si bio previse servilan i fin.
Treba pokazat gard i u tim situacijama da bi te se ispostovalo.

Jedne prilike u Beogradu u hotelu Moskva narucio sam kasnu posjetu u hotelu i druzenje na 2 sata

Posto je bio takav tajming, vec ponoc , dosao iz kluba Kasina preko puta mnogo napaljen, pomalo pod cugom, a cura je bila top odmah s vrata sam joj dao novac , rekao da cuti, zgrabio je okrenuo zguza , digao suknju, stavio kondom i na radnom stolicu je odstojeci pojebao.
Svrsio za 3 minute i ona posla da ide.
Kad sam dreknuo, prostrijelio je i upitao jel to ti mene zajebavas rekla je da se sali i ostala skoro 3 sata iako sam platio 2. :)
Tako da vjerujem da je ipak
 
E ovako,drugari moji fini da kazem i ja koju.bio sam kod kristal danas ruzna je ko lopov ko je zaljublive prirode neka ne ide.ozbiljno sad kao na slikama je i stvarno prelijepa pitao sam je i za forum ona je.teze dogovoriti prvi put ali kontam da kasnije ide glat.guzovi ko u brazilke a ruski.slava rusiji!❤️ PS ima rakiju ko grom grom
 
E ovako,drugari moji fini da kazem i ja koju.bio sam kod kristal danas ruzna je ko lopov ko je zaljublive prirode neka ne ide.ozbiljno sad kao na slikama je i stvarno prelijepa pitao sam je i za forum ona je.teze dogovoriti prvi put ali kontam da kasnije ide glat.guzovi ko u brazilke a ruski.slava rusiji!❤️ PS ima rakiju ko grom grom
Moze kontakt neki da se dodje do nje?
 
Ja kad sam kudio da mozes na prste jedne ruke izbrojati kvalitet , neki su me ovdje prozivali.Pa ove ruskinje , ukrainke ti neki njihovi pozivni brojevi prvo traze neke cifre koje bi se JLo postidila da ti ga popusi , drugo dogovoris jednu futu na vrata ti dodje neka hibridna Čečenka.Bolje Brazilke.Gutaju ga sve bez kondoma , cjenkas se kao da si na Kapali Carsiji.
Ne seri ti ovde debilčina. Ni jedna čečenka nikad neće tebe klošaru doći
 
Meni nekakva na EGE menadžer sta je vec poslala katalog ovih cura mahom su ukrainke , moldavke...medju njima sam primjetio i ovu, uglavnom rade kao samo outcall dolaze u hotel, stan itd nemaju svoj smjestaj nekakvi degeni im upadaju i pljačkaju..uglavnom minimalna cijena je 200 eura 1h uz to imas jedno prskanje, 2 h imas kao dva prskanja 350 eura, neće cijene da spusti ni centa. Je li to fejk ne znam, ali za jedan shoot kako kaže da dam 200 eura moze samo retard da joj je picka zlatna. Ko ima para na bacanje neka proba.

Jel isao neko?
Izgleda ok.
 
E ovako,drugari moji fini da kazem i ja koju.bio sam kod kristal danas ruzna je ko lopov ko je zaljublive prirode neka ne ide.ozbiljno sad kao na slikama je i stvarno prelijepa pitao sam je i za forum ona je.teze dogovoriti prvi put ali kontam da kasnije ide glat.guzovi ko u brazilke a ruski.slava rusiji!❤️ PS ima rakiju ko grom grom
Ružna ko lopov? 🤔Rakija ti sve pomutila izgleda
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh