OnlyFans djevojke

Teško ti je to, svaka je nekom dobra na neki način, a nekom loša, netko gleda karakter, nekom su bolje one koje se preseravaju i uzdižu u nebesa... Naprimjer velika većina slini za masnokosom Suzi, meni da otvori profil besplatno, nebi ju zapratio, prvo je bahato smeće, drugo ima ružne sise koje vise do pupka i bradavice gledaju u pod, mala debela, treće vrijeđa fanove ( vjerojatno to pali nekoje 😂 )
Ovi duplići Lea i Karimović su mi preplastične, isto tako nema odgovora na poruke, ako ne trošiš brdo love, stavi screen di se preserava a ispod vidiš 300 neotvorenih poruka ( of )
Zadravec mi je ok, uvijek odgovorila, i ima dosta jeftine video pozive, i ne gleda na sat, i nekako mi djeluje da se ne pretvara već uživa. Najrealnja po meni i ne preserava se. Al steta šta se povukla iz karijere.
Claudiji sam se jednom pretplatio nisam dobio odgovor nit na jednu poruku.
Mandarini bio pretplaćen, odgovorila na 2-3 poruke i dalje ništa, tek kad sam joj tipsal odgovarala, imali video poziv, stenje, viče, a pretvaranja da je smiješno za gledat.
Eto moja Of iskustva pa nekom možda pomogne.
Slažem se, mada mislim da je mozda i ponajbolja kića na balkanu.
Suzana fuj, ne bi je laserom pipnuo, kliconoša.
O bojanićki i dabovićki ne vrijedi trošiti riječi. Slika pičke 200€ hau jes nou.
 
anniecatyy OnlyFans

anniecatyy_12828cb155062fc9ef.md.jpganniecatyy_14b270704278b861fe.md.jpganniecatyy_253957a647358377f.md.jpg
Kad vidim takve tapete znam da je iz Rusije ili Ukrajine... :/
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh