OnlyFans djevojke

Nema videa od Nives,naivni ste ko kad platite da bi ga metnuli uz plaćanje ABONOM, pa jel moguće da ne razmišljate ljudi dragi!

Osim toga jel bude netko više od vas top pratitelja OF - napravio nekakav top 10 pa da pričamo o tome
 
Nema videa od Nives,naivni ste ko kad platite da bi ga metnuli uz plaćanje ABONOM, pa jel moguće da ne razmišljate ljudi dragi!

Osim toga jel bude netko više od vas top pratitelja OF - napravio nekakav top 10 pa da pričamo o tome
Teško ti je to, svaka je nekom dobra na neki način, a nekom loša, netko gleda karakter, nekom su bolje one koje se preseravaju i uzdižu u nebesa... Naprimjer velika većina slini za masnokosom Suzi, meni da otvori profil besplatno, nebi ju zapratio, prvo je bahato smeće, drugo ima ružne sise koje vise do pupka i bradavice gledaju u pod, mala debela, treće vrijeđa fanove ( vjerojatno to pali nekoje 😂 )
Ovi duplići Lea i Karimović su mi preplastične, isto tako nema odgovora na poruke, ako ne trošiš brdo love, stavi screen di se preserava a ispod vidiš 300 neotvorenih poruka ( of )
Zadravec mi je ok, uvijek odgovorila, i ima dosta jeftine video pozive, i ne gleda na sat, i nekako mi djeluje da se ne pretvara već uživa. Najrealnja po meni i ne preserava se. Al steta šta se povukla iz karijere.
Claudiji sam se jednom pretplatio nisam dobio odgovor nit na jednu poruku.
Mandarini bio pretplaćen, odgovorila na 2-3 poruke i dalje ništa, tek kad sam joj tipsal odgovarala, imali video poziv, stenje, viče, a pretvaranja da je smiješno za gledat.
Eto moja Of iskustva pa nekom možda pomogne.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh