Profesorica Lucija

Zvao sam ju desetak puta, sa različitih brojeva i ne javlja se. Par puta je odbila poziv, nekad je bilo zauzeto. Jel ima neko nedavno da je uspio dogovorit bez da ste se znali?
 
Zadnji oglas je bila stavila pred kraj 12 mjeseca. Ja sam ju jucer zvao popodne i sekretarica veli da je mob iskljucen
 
Takodjer....jos dok je bila na gredicama
Bila je top onda....
Dok je bila na Gredicama je bila stara baba. Ovo granici sa Zonom sumraka . Lucija ili Sonja je stara baba koja sad naplaćuje 60 EUR pola sata, oral s kondomom , a prije je radila za 300 kn, pušenje bez kondoma i za poznate , jebanje u supak . Inače , stari odron , ali očito da je došlo takvo vrijeme da je Sonja kraljica . Pa neka joj bude , tko sam ja da joj kvarim veselje .
 
Dok je bila na Gredicama je bila stara baba. Ovo granici sa Zonom sumraka . Lucija ili Sonja je stara baba koja sad naplaćuje 60 EUR pola sata, oral s kondomom , a prije je radila za 300 kn, pušenje bez kondoma i za poznate , jebanje u supak . Inače , stari odron , ali očito da je došlo takvo vrijeme da je Sonja kraljica . Pa neka joj bude , tko sam ja da joj kvarim veselje .
U ovo jebanje u supak nemogu povjerovati
 
Dok je bila na Gredicama je bila stara baba. Ovo granici sa Zonom sumraka . Lucija ili Sonja je stara baba koja sad naplaćuje 60 EUR pola sata, oral s kondomom , a prije je radila za 300 kn, pušenje bez kondoma i za poznate , jebanje u supak . Inače , stari odron , ali očito da je došlo takvo vrijeme da je Sonja kraljica . Pa neka joj bude , tko sam ja da joj kvarim veselje .
Svaka čast na normalnom komentaru
 
Dok je bila na Gredicama je bila stara baba. Ovo granici sa Zonom sumraka . Lucija ili Sonja je stara baba koja sad naplaćuje 60 EUR pola sata, oral s kondomom , a prije je radila za 300 kn, pušenje bez kondoma i za poznate , jebanje u supak . Inače , stari odron , ali očito da je došlo takvo vrijeme da je Sonja kraljica . Pa neka joj bude , tko sam ja da joj kvarim veselje .
Nije kriva ona veci oni koji daju 60 eura za to.
Kod nje bio nekolko puta davno radio svasta sa njom i da za 300 kn.Više od tog ne vredi a sad i manje.
 
300 kn davno ti je vrijedilo ko 100EUR danas. Za sve su krivi debili ko ti koji nemaju pojma o financijama.
Da ti stari nije debil izdrko bi te u koprive ovako napravio još veceg debila.Financije veliš a kaj može debil poput tebe nego pricat o ekonomiji na ovakvom forumu.Ne radi se o inflaciji vec da je lošija usluga i još lošija baba nego prije za više novaca.Al pošto si debil ni ovo nemreš uhvatit ti i taa tvoja žlicica mozga pored lijevog uha.Lp
 
Da ti stari nije debil izdrko bi te u koprive ovako napravio još veceg debila.Financije veliš a kaj može debil poput tebe nego pricat o ekonomiji na ovakvom forumu.Ne radi se o inflaciji vec da je lošija usluga i još lošija baba nego prije za više novaca.Al pošto si debil ni ovo nemreš uhvatit ti i taa tvoja žlicica mozga pored lijevog uha.Lp
Da nisi ti plaćao premium cijene onda davno, ne bi morali ni mi danas. Navikao si kurve da rade budalu iz tebe, to je svijet koji si stvorio. Nadam se da si sretan, debilu jedan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh