SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Baš čudno razmišljanje, inače bi svi jebali kurve a ženili svetice.
Nema to veze sa time,već da ne želim prvi put pojebati tranny i pokupiti neki kurac i donijeti doma.Da se ne lažemo ipak su tranny homo tipovi,a među tom populacijom koja je full promiskuitetna vladaju i razno razne spolne bolesti.
 
Nema to veze sa time,već da ne želim prvi put pojebati tranny i pokupiti neki kurac i donijeti doma.Da se ne lažemo ipak su tranny homo tipovi,a među tom populacijom koja je full promiskuitetna vladaju i razno razne spolne bolesti.
Isti rizik ćeš imat i sa ženskim prostitutkama il droljama koje traže avanture za jednu noć. Možda bi ti bilo najbolje pripremiti 150-200 eura i otić kod strankinje, ak te već tak strah da ti barem bude vrijedno rizika, a i uvijek možeš radit sve s kondomom.
 
Da li je tko bio s TS Paty ?
Na slikama izgleda jebeno.
Slao joj poruku danas, al ne odgovara…

Bio tko s Yineth?
 
Yineth i ona druga kaj si liče su ti u nekim sobicama na Trgu Žrtava Fašizma. Rađe ga izdrkaj nego se tamo gužvat kao sardina. Ja bio kod one crvene. Nije ga mogla primiti dulje od 2 minute. Posvađao se sa njom, vratila mi pare i tjt. Prevara
Thanks! Čuo se i s tom crvenom, al nije mi neš napeta, s Yineth mi je lakše bilo komunicirat, na kraju nisam otišo.

Znači slabo trenutno, čekamo ljeto.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh