BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

koja je lokacija otprilike?
Vidiš kako se doživljaj razlikuje. Ja sam došao i okrenuo se. Bila je nadrkana jer ju je očito pimp probudio. Oko pola noći. Onda je htjela da se otuširam... reko OK tuširao sam doma ali malo da se ugrijem jer sam se smrznuo pred vratima... a ona daje dva korištena ručnika... rekoh do viđenja. Pimp poslije veli čisti su mijenjamo ih skoro svaki dan...
 

apsolutna preporuka
cura je predivna, ko naslikana, možda najljepša brazilska guza, glatka koža, sva uredna, mirisna... kosa... nokti.. toop znači
surađuje u svemu, samouvjerena, seksi spika, opusti se, uživa i ne izbjegava akciju..ma
uglavnom vrhunski komad koji se rijetko susreće i s kojim uživaju sva osjetila
Ovo ide ovamo a u drugi post Mihanoviceva... Vidiš kako se doživljaj razlikuje. Ja sam došao i okrenuo se. Bila je nadrkana jer ju je očito pimp probudio. Oko pola noći. Onda je htjela da se otuširam... reko OK tuširao sam doma ali malo da se ugrijem jer sam se smrznuo pred vratima... a ona daje dva korištena ručnika... rekoh do viđenja. Pimp poslije veli čisti su mijenjamo ih skoro svaki dan...
 
Ovo ide ovamo a u drugi post Mihanoviceva... Vidiš kako se doživljaj razlikuje. Ja sam došao i okrenuo se. Bila je nadrkana jer ju je očito pimp probudio. Oko pola noći. Onda je htjela da se otuširam... reko OK tuširao sam doma ali malo da se ugrijem jer sam se smrznuo pred vratima... a ona daje dva korištena ručnika... rekoh do viđenja. Pimp poslije veli čisti su mijenjamo ih skoro svaki dan...
A jebi ga, nahvalimo curu pa bude tolko izjebana da joj je dosta svega. Zato sam stalno u dvojbi, podijeliti info ili ne? Hahaha
 

Bio kod ove djevojke prosli tjedan i sve sta su kolege prethodno rekli stoji.Uzivo jos lijepsa,odlicno tijelo,nasmijana i stvarno hoce udovoljiti a ne samo odraditi.Apartman cist,dobije se cist rucnik a ona takoder sva mirisna i cista.Uglavnom jedno od boljih iskustava,akcija top i definitivno cu ponoviti gradivo jos koji put prije nego sta ode a odlazi kroz 2 tjedna.
 
Nekoliko dobrih recenzija na njenim profilima i mene nagnalo da posjetim ovu brazilsku slatkicu.
Prirodna cura bez silikona.Ljepša i zgodnija uživo nego na slikama.Nasmijana,draga i dobre volje cijelo vrijeme.GFE odličan,ljubi se,daje dirati,oral bez,odlično i dugo jahanje,puna energije,ne gleda na vrijeme ni išta što bi mi zasmetalo.Stan uredan i čist.Engleski za jednu brazilku vrlo dobar.
Preporuka ljubiteljima brazilki.
 

Vidim da je sad u ZG pa da upozorim da ne naletite na minu kao ja 😊
Uživo nije devojka sa slike, dočekala me ova:
Fino izgleda, mlada... I to je sve. Kuvana noga, engleski ni da bekne, stan mračan i zagušljiv. U stanu joj i drugarica pa u pokušaju da popravim stvar pozovem i nju da se pridruži. Ona se barem trudila, ali smrdi na kilometar, onaj prepoznatljiv latino šmek. Najgore što su obe sveže istuširane, zatekao sam ih u peškirima 😂
Dakle, bežite podalje od njih. Napisao sam i recenziju na EGE ali je nisu objavili. Sad se moramo opet ubeđivati...
 

Vidim da je sad u ZG pa da upozorim da ne naletite na minu kao ja 😊
Uživo nije devojka sa slike, dočekala me ova:
Fino izgleda, mlada... I to je sve. Kuvana noga, engleski ni da bekne, stan mračan i zagušljiv. U stanu joj i drugarica pa u pokušaju da popravim stvar pozovem i nju da se pridruži. Ona se barem trudila, ali smrdi na kilometar, onaj prepoznatljiv latino šmek. Najgore što su obe sveže istuširane, zatekao sam ih u peškirima 😂
Dakle, bežite podalje od njih. Napisao sam i recenziju na EGE ali je nisu objavili. Sad se moramo opet ubeđivati
Kolika je "šteta"?
Jesi li prepoznao prijateljicu sa je na EGE-u?
Na sreću mi je začepljen nos, tako da šmek ne smeta 🤣
 
Šteta je 300e za njih dve, pola sata. Mučio sam se 25min, na kraju digao ruke.
Drugarica mislim da je ova:
Ima onaj najgori mogući ožiljak od silikona na sisama, što ide uspravno od bradavice na dole. Da budem jasan, obe su katastrofa samo se ova barem nešto trudi. Ona gore je bukvalno kao lutka
 
Šteta je 300e za njih dve, pola sata. Mučio sam se 25min, na kraju digao ruke.
Drugarica mislim da je ova:
Ima onaj najgori mogući ožiljak od silikona na sisama, što ide uspravno od bradavice na dole. Da budem jasan, obe su katastrofa samo se ova barem nešto trudi. Ona gore je bukvalno kao lutka
Čime hrane ove slonice da mi je znat 😂
 
Ovo ide ovamo a u drugi post Mihanoviceva... Vidiš kako se doživljaj razlikuje. Ja sam došao i okrenuo se. Bila je nadrkana jer ju je očito pimp probudio. Oko pola noći. Onda je htjela da se otuširam... reko OK tuširao sam doma ali malo da se ugrijem jer sam se smrznuo pred vratima... a ona daje dva korištena ručnika... rekoh do viđenja. Pimp poslije veli čisti su mijenjamo ih skoro svaki dan...
Meni je Gia bila odlična,super tijelo,koža mekana ,tijelo predobro
 

Vecer..kaze 300 outcall.. Nije puno, samo me zanima dal je bio itko pa da se ne zajebem. Thanks
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh