Profesorica Lucija

Ako vas zanima stavio sam recenziju pa slobodno bacite pogled;

 
Jučer zvao dotičnu gospođu i dogovorio sastanak za 10-tak dana (obzirom da tad dolazim u ZG). Obzirom da mi je ovo prvi put da idem na ovako nešto na preporuku člana foruma mfs izabrao baš nju.
Kako još nisam bio ne mogu govoriti o kvaliteti ali zato mogu reći da je žena fantastično komunikativna i pristupačna. Lijepo smo se nasmijali pričajući i baš mi je tako lijepo sjela s te strane pristupačnosti što je meni osobno jako važno.
Cijena za pola sata za masažu i oral je 60 eura što možda nekome jest puno (kad vidim koje se cijene spominju) ali njezino pravo je da određuje cijenu koju želi, zar ne?
Za 10-tak dana napišem ostale dojmove.
 
Jučer zvao dotičnu gospođu i dogovorio sastanak za 10-tak dana (obzirom da tad dolazim u ZG). Obzirom da mi je ovo prvi put da idem na ovako nešto na preporuku člana foruma mfs izabrao baš nju.
Kako još nisam bio ne mogu govoriti o kvaliteti ali zato mogu reći da je žena fantastično komunikativna i pristupačna. Lijepo smo se nasmijali pričajući i baš mi je tako lijepo sjela s te strane pristupačnosti što je meni osobno jako važno.
Cijena za pola sata za masažu i oral je 60 eura što možda nekome jest puno (kad vidim koje se cijene spominju) ali njezino pravo je da određuje cijenu koju želi, zar ne?
Za 10-tak dana napišem ostale dojmove.
A joj, nisi ni otisao vec te izigrala🤣
 
Obišao profu prije par dana, sve u svemu vrijeme ju je pojelo, idalje kad se napuni pekara izgleda top ali u fazi prošla sise se jbga objesile, jedino kaj bi vrijedilo da počne dava pak ko prava drolja i naplaćivat ga masno jer bi jedino na to ekipa išla inače polako počinjem zaobilazi ti
 
Evo da me se ne optužuje da samo postavljam pitanja da i ja napišem kratak osvrt (i na još neke) obzirom da sam bio na nekoliko dana u Zagrebu.
Lucija mi je bila prvo ovakvo iskustvo i mislim da nije molga biti savršenija za to. Možemo sad trabunjati o tome kako ju je nagrizlo vrijeme ,kako ovo kako ono ali ženska izgleda više nego dobro za svoje godine. Tko želi mlađe i utegnutije sigurno će naći nešto što će ga zadovoljiti.
Meni je, obzirom da je bio prvi put, puno važniji bio pristup, a Lucija je ful komunikativna, draga i jako simpatična. Dogovor s njom je vrlo jednostavan i može se rezevrvirati termin i unaprijed (što je meni bilo važno).
Stan vrlo uredan iako ga drži u polumraku vjerojatno da bi kao sakrila svoje nedostatke što je po meni glupost jer žena za svoje godine izgleda sasvim dobro - čak sam mislio na prvu da su joj sise silikonske kako su joj ćvrste.
Ja sam išao na masažu i oral i jedno i drugo su vrhunski, ženska surađuje, mijenja poze kako želiš da ne bude oral samo dok si na leđima. Lagano stenje dok to radi što je naravno glumljeno ali obzirom da je lagano ne smeta nego još podigne atmosferu. Oral joj je bio fantastičan (ja sam inzistirao s kondomom ali može i bez njega) i da da je se dira.
Ovdje se raspravljalo o cijeni je li previše ili nije - meni osobno nije jer ženska je stvarno ugodno društvo. Sigurno da se može naži jeftinije (moram napisati još jednu recenziju da jednu drugu), ali omjer plaćenog i dobivenog zadovoljstva je odličan.
Uglavnom sve u svemu jako dobro iskustvo i topla preporuka za sve one koji žele isprobati ovakve stvari, svojim pristupom je Lucija pun pogodak!
Ovim izletom u Zagreb sam isprobao neke stvari i trenutno ne osjećam neku potrebu ponavljati, ali ako se ikad opet odlučim definitivno ću posjetiti Luciju ponovo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh