Birtijaške čakule

A Google translate nisi cuo 🤔. Davno ja bio prije dok nisam znao za forum tamo bio kod neke strane nije raissa i sad ne zna ona eng a sve prek agencije. I ja dođem ona pocela pricat malo njemački malo talijanski ni sama ne zna šta priča I ja nes na hrvatskom kažem ona me gleda i skomentira ich verstenden nicht. Na kraju kaže bye come again. Eto to znas a ostalo nist
Ma kakav google translat, ak nezna pricat engleski barem nis od tog.
 
Da se ne lažemo, plaćeni sex je uvijek plaćeni sex...al nekako mislim da se više možeš zavaravati sa domaćima...kao Venti nešto tako...
Nije stvar u zavaravanju nego zelim da mi bude ugodno i da ima taj posjet ono nesto, a ne udjem odmah s vrata skidam gace, ona stane pusit, okrene se naguzi se, izjebem ju, navucem gace i aj bok.
Budimo realni to mogu uvijek, svagdje.
Cak i da ne platim.
 
Nije stvar u zavaravanju nego zelim da mi bude ugodno i da ima taj posjet ono nesto, a ne udjem odmah s vrata skidam gace, ona stane pusit, okrene se naguzi se, izjebem ju, navucem gace i aj bok.
Budimo realni to mogu uvijek, svagdje.
Cak i da ne platim.
Ne može! Probao ja pa sam imao trosatni razgovor zasto sam mislio da mogu jebat za šta ju smatram bla bla. Jednom pijan probao, al dobio jedan zidarski samar mam se otrijeznio danas sam zahvalan toj curi . Ko zna šta bi bilo da sam ostao pijan🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh