BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Standardna tarifa za latine, Ukrajinke I Ruskinje su i skuplje, 150 eur pola a 200-250 eur sat
Ovih dana u Splitu se latine moglo dobiti i za 100 eur pola sata, al su me neki napali da šta se cjenkam, ako ne mogu platit da ni ne idem. 😂
S tim da se cjenkati da kad se dogovaraš direkt s curom, ako je agencija najčešće nema cienkanja.
 
Bio danas kod Raisse, kaze da ju je u Splitu murija klepila i da mora za 5 dana napustiti Hrvatsku....moram priznati da mi kod izlaska iz stana nije bilo svejedno, sigurno ih i u Zg prate, ja sam očito imao sreće
Tako da oprez dečki
 
Kontaktirao ovu bom bom agenciju. Naravno cura koju sam tražio nije u ZG. Poslali slike 3 razlicite cure, sve 3 su na EGE. Ok rekoh može plava. Dođem na adresu, i cura koja me docekala nema veze sa slikama. Mali plavi gnom. Okret za 180 i van.
Ta bom bom mi je bila sumljiva, ali išao sam vidjeti. Koristio sam više puta crazy drive, i kod njih me uvijek docekala cura sa slika.
 
Kontaktirao ovu bom bom agenciju. Naravno cura koju sam tražio nije u ZG. Poslali slike 3 razlicite cure, sve 3 su na EGE. Ok rekoh može plava. Dođem na adresu, i cura koja me docekala nema veze sa slikama. Mali plavi gnom. Okret za 180 i van.
Ta bom bom mi je bila sumljiva, ali išao sam vidjeti. Koristio sam više puta crazy drive, i kod njih me uvijek docekala cura sa slika.
Slicno iskustvo
 
Ela sweet ukrajinka, znaci morate otic ko nije bio, cura je nimfomanka treba li dalje pisat 😁 najbolji BJ i DT ikad, seks vrhunski, cura je sitne gradje, silikoni, zgodna, tu je jos 5 dana a maknut je oglas sa EGE tako da koga zanima broj neka salje u inbox
 
Bila je negdje moja recenzija, no izgubila se. Uglavnom, za cifru koju trazi za sat i vise nego zadovoljan, ne izgleda mozda kao na slikama posto su prosle dosta filtera, no zgodna je svejedno, cak prirodnije izgleda uzivo. Engleski je dobar, komunikacija jednostavna, jedino ce malo zavlaciti za vrijeme dogovora, tak da komotno i koji sat prije ju kontaktiras zs susret. Akcija dobra, uska je, pravi GFE, jedino mozda malo previse glumi u nekim trenucima. Eto, ukratko od mene, ali po meni se isplati :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh