Birtijaške čakule

Pa zena ko zena... Mislim, sta ocekujemo...cijene su takve jer rade za agencije...
Jedna Latina mi je rekla da s agencjom dijeli 40:60, dakle njoj 40 a agenciji 60 posto.
Od jedne Ukrajinke sam čuo da dijeli 50:50 posto, a kad sam prokometirao da je to previše rekla mi je da je ona tim zadovoljna jer s agencijom dijeli i sve troškove u tom omjeru a osjeća se i sugurnije.
 
Jedna Latina mi je rekla da s agencjom dijeli 40:60, dakle njoj 40 a agenciji 60 posto.
Od jedne Ukrajinke sam čuo da dijeli 50:50 posto, a kad sam prokometirao da je to previše rekla mi je da je ona tim zadovoljna jer s agencijom dijeli i sve troškove u tom omjeru a osjeća se i sugurnije.
A da, mislim ne moze bas ona sama iz Ukrajine za Hrvatsku ali mislim da cak van agencije mozes dogovoriti drugu cijenu
 
Ja sam jednom bio za 200 eura i ništa posebno.
Pogledaj malo po EGE, teško je naći Brazilku za 200 eura za uru. Ako je čak nadješ u to nije uključeno dudlanje bez gumice, svršavanje u usta i sl. A kad smo kod dudlanja, izgleda da ga većina dudla preko gumice valjda 45 sekundi i naskaču pa ako se digne.
 
Koliko je mene prevarilo moj Venty , a sve ti je to sica, koliko ti tek žena uzme u braku i nakon rastave 😀
Jednostavno to čovjeka tjera naprijed da vise zaradjuje . Jedan pametan čovjek mi je rekao dok sam bio mlad da nije bitno koliko trošiš već koliko zaradjujes 😂
Bas to, svaka cast mod.. A ima i ona da se za potrošenom lovom u ovom sportu ne zali...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh