ZAGREB - Recenzije masaža

Jbga sry frende ja sam mislio da se recenzija pise na osnovu iskustva al ocito ima pametnijih od mene... Jel moze recenzija onda kad se vec javljas?

Može tvoja recenzija?
Znači, recenzija je kad netko ode pa napiše kak mu je bilo. Ne možeš tražiti recenziju od nekoga. Ili netko nije bio, ili je šupak pa neće napisat. Poanta je da se tu pišu recenzije (ne traže se), a na temi "jel bio tko" pitaj jel netko bio i da li netko nešto zna.

Edit: postoji recenzija, traži po broju oglasa i nema na čemu
 



ima netko iskustva s ovim djevojkama? :)
 
slike nisu njezine, nema 21 godinu , već negdje 30 i neku. Nudi packanje na krevetu, poluobučena i ručni HE (čitaj drkanje penisa) za 400 dabrova :)
Skoro sve točno šta si napisao, ali slike su njezine
Sve je osrednje obavljeno sta je šteta jer cura je zgodna, dali ponovit pa i ne za te pare
Realno to sta sam dobio vrijedi 300kn max

Izgled: 10
Usluga: 5
HE: 5
 



ima netko iskustva s ovim djevojkama? :)
Spamaš temu. Imaš jel ko bio pa gledaj
 
Nisam bio na masaži otkada je počelo ovo sa koronom, pa me zanima kakva je procedura po pitanju maski, nose li one, trebam li ja, dali je stvar dogovora ili ?
 
Nisam bio na masaži otkada je počelo ovo sa koronom, pa me zanima kakva je procedura po pitanju maski, nose li one, trebam li ja, dali je stvar dogovora ili ?
Nisam nikad tražio da stave masku. Sve kod kojih sam osobno bio nisu nosile masku. Ali ako si zabrinut vjerojatno možeš tražit da stave masku. Poneseš jednu jednokratnu ak nema i miran si.
 

400 b2b(pola sata,po meni žalosno),lokacija Vrbani. Cura je u srednjim 20-ima,u faci lijepa,sise čvrste,njene su slike. Dogovor jednostavan,masaža nikakva(u tangama je),malo tracka sa rukama po tebi i protrlja sa sisama,okret i nakon 2min već drkica. Djeluje dosta uzburkano, osjeti se da se žuri i broji svaki svoj dodir rukom...izgled ju izvlači jedino,ko voli nek izvoli. Za nešto više nisam pitao nit me kod nje vuklo na to.

Ugođaj nikakav, nema neke erotičnosti. Uspio nekako svršit jer nisam dugo, vraćat se sigurno neću(što je i skužila), najviše zbog žurbe i manjka neke opuštenosti,što najviše mrzim.
 
posljednja izmjena:

400 b2b(pola sata,po meni žalosno),lokacija Vrbani. Cura je u srednjim 20-ima,u faci lijepa,sise čvrste,njene su slike. Dogovor jednostavan,masaža nikakva(u tangama je),malo tracka sa rukama po tebi i protrlja sa sisama,okret i nakon 2min već drkica. Djeluje dosta uzburkano, osjeti se da se žuri i broji svaki svoj dodir rukom...izgled ju izvlači jedino,ko voli nek izvoli. Za nešto više nisam pitao nit me kod nje vuklo na to.

Ugođaj nikakav, nema neke erotičnosti. Uspio nekako svršit jer nisam dugo, vraćat se sigurno neću(što je i skužila), najviše zbog žurbe i manjka neke opuštenosti,što najviše mrzim.

Hmm...ne znam dali zato što sam stalna mušterija ili ne, ali ja nosim potpuno različite dojmove od nje....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh