BEOGRAD ESCORT - Iskustva i recenzije

Hvala za savet, ali nisam pitao za mišljenje šta je rizično a šta ne, nego jel ima neko preporuku koja matorka odmah daje da se tuca bez komdoma i da se napuni. Da se ne lažemo, sve kurve kod kojih idete redovno će vam ponuditi u nekom trenutku seks bez kondoma. U mom slučaju provereno, u 99% je tako.

Ima kurvi kod kojih sam bio preko 20 puta, ni jednom neka od njih nije ponudila seks bez kondoma. To je ogroman rizik po zdravlje, možeš da najebeš za par minuta zadovoljstva, za ceo život.
 
Auu strašno brate. Ja sam bio kod nje na Novom Beogradu pre više od 5 godina. Ono je strašno, debela, ogromne sise, pokušao sam da je jebem ali nisam uspeo, ogromno dupe, kita treba da bude 25 cm da uđe u ono... Torbica joj puna lekova bila, na nekim jakim terapijama je. Sve u svemu užas.
brt ja je trsio bez problema sa mojim malim a bas je mali 14ca... lenja je to mi se ne dopada jedino... ona mi je prva sa adresara bila... isao kod nje prvi put kad je na dorcolu bila.... e da moze da se desi kad dodjes da trazi jos para... kao oduziceti se drugi put ... ja joj dao i stvar o drugi put bilo skoro za dz. pouzdana je nece da zajebe
 
Pre 3-4 godine sam bio sa devojkom plavuša, duga kosa, tridesetak godina, onako malo jače gradje (ne preterano), jače dupe, ima neku tetovažu na leđima u predelu desnog ramena, neki lav, nešto tako.... Izgubio sam kontakt, pa ako neko ima neki info da odgovara opisu, neka mi pošalje u dm.
 
Ukucavanjem ovog broja u google izlazi link neke matorkice od 42 godine:

Bio sa vise puta. Prepouka!

Da li je neko bio do ove, da li su prave slike ili je neka od tzv. post op?
 
Jel neko bio kod ove mozda?

Nikako da se uklopim jer samo se vikend om oglasa a.
Mislim da je to ista kao i Plavusa 1976 ali nisam siguran 100% je i ova radi samo vikendom. Skroz OK priča, malo višlja žena sa dugom kosom, prijatna, pita za pušenje moše i sa moše i bez kondoma. Nežna je i prijatna, pola sata 60 evra. Pod uslovom da je to ista osoba.
Ovo je takođe njen oglas (ako je ista osoba u pitanju)
 
braco kako se pozdravljate sa curama brazilkama sa ege kad vam otvore?jel dovoljno obicni zagrljaj, kratka prica pa placanje i akcija? inace nemam takvih problema ali ovo iz nekog razloga bas overthinkam. tnx za odgovore i pomoc
 
braco kako se pozdravljate sa curama brazilkama sa ege kad vam otvore?jel dovoljno obicni zagrljaj, kratka prica pa placanje i akcija? inace nemam takvih problema ali ovo iz nekog razloga bas overthinkam. tnx za odgovore i pomoc
Ja kad sam bio ušao, rukovali se, i uvela me u sobu i tu sam ja rekao da platim, i završili to i kad sam odlazio poljubac u obraz i zagrljaj i tjt.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh