BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bijeljina moracu da vam potvrdim dolazak jos jednom , jer imam privatnih obaveza. Nadam se da cu se uskladiti za datum isti kao sto sam i napisala.
Pratite ovde ili super oglase!

#crnka🖤
 
Izbjegavaj Marinu sa olxa, mislim da su isto rekli i za Sonju.

Ja sam jedanput zvao onu Magični Dodir, na telefonu je zvučala kao neka mlađa djevojka i prijatna, ali se nisam uspio uskladiti za termin.
Ne treba nikoga izbjegavati.
Iskustva su razlicita,i ukusi su razliciti.
Ukuca u pretragu Marina ,Sonja i Ella i izbaci mu sve recenzije od pocetka foruma.
Mozda je tebi neka za izbjegavanje a mozda njemu bude top.
 
To je vesna sa tim čuvaj se bijesa .... . Ona kad nema para može za 50 koliko možeš a kad ima glumi da je najljepša. To je valjda uzrok te grupe F ludila. O sebi ima previsoko mišljenje. Luda skroz....i tačno je pije gomilu tableta....ali u sexu je dobra, jednom bio i zbog njene upornosti i traženja para za kiriju, za ovo, ono..njenog zvanja u 4 ujutro... blokirao je. Srećom ona ne uzima druge brojeve i uvijek isti koristi. Stanuje iza Binga na Bulevaru meni tako rekla kad me zvala u 23h da dodjem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh