SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Sinoć, iz Rijeke, cd sa smokve, ne oglašava se nigdje, ali ja je kontaktirao, uglavnom dočekala me u lijepom diskretnom čistom prostoru, zatamnjenom sa vrlo malo diskretnog svijetla, pružila mi je prvo uljnu masažu, nakon toga sve ostalo da sam dva put svršio, ne gleda na vrijeme niti joj je to bitno, izrazito zgodne noge, jebeno sređena, guza onako taman nije tvrda ko kamen niti je mlohava, ima prirodnu dugu kosu pofarbano u plavo, ugodan glas, vrijednost tražila je 400 bodova radi masaže , ali na kraju je bilo 300...i definitivno ću opet 👌
Koji nick na smokvi?
 
Amanda, Trsat, da dobra je, vitka, napravi ambijent...

još iskustava (sve CD) i sa smokve:

mala plava (često mijenja nickove al uvijek se vidi da je ona) iz Pazina... meni izgled, prostor (ambijent središnja istra, kućica van grada) i sex bili super... free...

transy17 iz Zg.. starija,,, tako tako li-la... koliko se sjećam može proć... al bio davno davno... više neznam, ali još je tamo... free,

centar grada Rijeka, visoka, crna, profesorica... ogromna kita, izgled li-la kada se sredi... dosadna da se zaljubila i te spike... free..

crosdress051 ... RI... jednom u prirodi pušenje kroz prozor auta... al tu nema mogućnosti full se srediti tako da... možda dat drugu šansu... free...
di na trsatu?...moze broj?
 
bio kod ove victorie shayk stvarno je za svaku pohvalu predobro iskustvo je da je skupa ali vrijedilo je probati 2500 joj dao za 1h i ona svršila
 
Sinko moj, ja sam vani takvu klasu jebao za 100 € max. A onda zbog takvih kao ti kad one dođu u Rvacku podižu cijenu. Već sam pisao, takve treba bojkotirati, imao si jeftiniju stranu konkurenciju za 800 HRK/pola sata, istina nisam nijednu još probao jer nisam u Zg, ali kad dođem razvalit ću ih redom.
Deda malo si naporan sa svojim pametovanjem. Pocevsi od toga sto je trans, sto je shemale , ko je peder a ko nije do ovih fora da ti to sve jebes jeftinije. I taj tvoj spustajuci ton (sinko moj), ozbiljno ?
 
Dečki vi stvarno jebete te TS? Znate da su muški i opet jebete? Meni to izgleda da ste barem bisex ako ne potpuni pederi. Ne treba se stidjeti svoje seksualnosti ali stvari treba zvati njihovim imenom.
 
Ako nema picku vec kurac i ako mozete jebati samo u guzicu jer nema picku znaci da jebete muskarca.Ako jebete muskarca znaci da ste pederi. Boze moj Boze... Jednostavnije da ne moze bit.. Ja nemam problem sa pederima.. Pederi su moji prijatelji..
Slazem se , ja znam da sam biseksualac, nije mi problem to reci. Al onda se nade neki pametnjakovic i govori kako su ove skupe ( ovi*) sa sisama i pozeljno latine prave , a ove jeftine i dzabe za pedere. Isti kurac, sam ovisi kolko si preman izdvojiti.

Smijesno mi je kak neki od komentatora su pljuvali po ts/shemale po raznim temama, a mene pitali u privatnim porukama za preporuke ts/shemale. Kuzim da te sram uzivo priznat , al ne trebas se tu nikome dokazivat na jebenom anonimnom forumu.
 
Slazem se , ja znam da sam biseksualac, nije mi problem to reci. Al onda se nade neki pametnjakovic i govori kako su ove skupe ( ovi*) sa sisama i pozeljno latine prave , a ove jeftine i dzabe za pedere. Isti kurac, sam ovisi kolko si preman izdvojiti.

Smijesno mi je kak neki od komentatora su pljuvali po ts/shemale po raznim temama, a mene pitali u privatnim porukama za preporuke ts/shemale. Kuzim da te sram uzivo priznat , al ne trebas se tu nikome dokazivat na jebenom anonimnom forumu.
Potpisujem.... 👍
 
Vi cak niste ni obicni pederi koji se vole druziti sa klasicnim muskarcima vec skroz pomaknuti.. Volite da se on pretvara da je zensko🤣🤣🤣🤣
 
Dali smo mi koji volimo da nas žena obradi sa strapon-om pederi? Ono, čisto da znam dali moram izaći iz ormara. Jest da je prava žena a kita silikonska, ali tko zna, možda sam peder?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh