BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudino pa i ti si napravio grupu gdje curu imenom i prezimenom etiketiraju i udala se. I ima sad problem. Druga u problemu gdje frajko opisa kucu gdje radi ko na google mapi. Nisi ti ali jest u tvojoj grupi koju si napravio kontajuci da zivis medju normalnim svijetom jel? I sad kontas viber grupu da unistite jos nekome zivota a sam si pisao nekad da je neka oduzela zivot sebi zbog toga sto je neko ime i prezime napisao . Sutra da ta oduzme sebi zivot hoces li spavati normalno? Ja razumijem cure koje se oglasavaju i rade javno njih boli klinac ali etiketirati cure imenom ili prezimenom ili pisati adrese od cura koje imaju sasvim drugi zivot to mi je bijedno. Jer karma je jebena stvar vrati se. Opet kazem nisi licno ti pisao ali doprinosis tome i imas odgovornost. Nisi glup i pismen si to vidim ali razmisli da li sam u pravu.
Bravo! Takvih debila oko nas, koji misle samo qrcem je puno!
 
Bravo! Takvih debila oko nas, koji misle samo qrcem je puno!
Ma ne misle oni ni glavom donjom ni gornjom...vec to haveru naviklo da unisti zivot nekome zato sto ne mogu doci do cupi ako ne plate. Zamisli na sta lice kad napisu da im je ovo sport? Još će na olimpijadu u Pariz da idu. Kru te dragi da nije ovog foruma nikad ne bi dobio 10 tku na fakultetu iz psihologije!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh