Da li su Sugar Baby cure kurve?

Moje dvije najbolje frendice konstantno varaju svoje dečke na način da paralelno dok su u vezi traže sponzora koji će zadovoljiti njihove apetite. Ja sam mišljenja da je to isto kao prostitucija jer dokle god ti daješ svoje tijelo u zamjenu za novac, robu, auto ili putovanje znači prostituiraš se.
 
Moje dvije najbolje frendice konstantno varaju svoje dečke na način da paralelno dok su u vezi traže sponzora koji će zadovoljiti njihove apetite. Ja sam mišljenja da je to isto kao prostitucija jer dokle god ti daješ svoje tijelo u zamjenu za novac, robu, auto ili putovanje znači prostituiraš se.
 
Moje dvije najbolje frendice konstantno varaju svoje dečke na način da paralelno dok su u vezi traže sponzora koji će zadovoljiti njihove apetite. Ja sam mišljenja da je to isto kao prostitucija jer dokle god ti daješ svoje tijelo u zamjenu za novac, robu, auto ili putovanje znači prostituiraš se.
Daj mi kontakt od prijateljicu ja trazim tako nesto
 
Makar sto! Kakva je razlika izmedu neke sa PO kod koje ides vise puta i te "SB" koja i nije bas to nego se sve svodi na visekratne sastanke. Pa neces s njom u kino,na kavu i sl. pogotovo ako je razlika u godinama velika. I njoj je samo do novca,a najmanje da trosi vrijeme s tobom okolo.
 
Ma veće su to kurvetine od kurvi što se tiče njihovih financijskih potraživanja samo su možda stabilnije mentalno pa ne pristaju na riskantne odnose.
 
Prostitucija je davanje svog tijela za novac. Uzmimo neku s Po uzmeš 1h daš joj 600 kn pusi ti malo i seks, ako radi gfe i tjt. Odeš do Latine/ukrajinke vecina radi gfe malo se ljubite popusi ti , ližeš ju ak oces seksate se i tjt svrsis odeš . Daš joj 1200-1800 kn 1h sad ovisi kolko koja traži . Nije joj bitno jesi lijep nisi. Latine će rec da joj je to najbolji seks , al to svakom kazu tak da nebitno. U oba slučaja jel došao ja sa parama, Roger Federer , Pero Perić ili mali Ante iz nekog malog mjesta sa mora ako imamo dovoljno para jebst ćemo sva 4 u oba slučaja bio to Po ili Ege. Śto se tiče sponzorusa kod njih situacija malo složena . Kod sponzoruse ne mogu ja doci sa 800 kn i netko sa 10 tisuća kn i sad da ja očekujem da ću jebat s 800. Nema sanse , a ovaj s 10 tisuća bude s tim da će Morat kupovat stvari majicu šminke auto Itd da bi mu dala. Tako da sponzuruse i jesu i nisu prostitutke. Prostitutka da svakom ko ima onoliko novca kolko traži , a sponzorusa će dati samo onima koji imaju dubok džep, a prije toga joj kupuju razne stvari. Klasičan primjer sponzoruse je Tijana Ajfon. Ona za tjedan dana cca dobi oko 17 tisuća kn+ razni pokloni.
 
Kako vec naceli temu sponzorusa jedno pitanje.Sta mislite o zenama nogometasa?Pod koju kategoriju one spadaju?Cast izuzecima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh