OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jebeš mi kičmu 300 eura sat pa ovoga nema nigdje šta je ovo Emili Wils da toliko naplačuje
 

Lokaciju lako naći, ima mjesta za parkirati. Ista je kao na slikama, na licu ima ono kao ožiljke, meni osobno nije odbojno. Simpatična, velika usta može 2 pjesme pjevat odjednom. Tijelo je bas utegnuto. Dosta je niska možda 160, možeš ju vrtit kako oćeš. 20min 100, oral sa, korektno odradi, akcija super, puno surađuje, izmijenili par poza. Pisao sam za neke da su uske, ali ova kada ga zagrli vakum napravi, tako da tko voli uske neće požaliti. Da se dirati gdje god oćeš.

Za seks na brzaka bilo je odlično.
 

Lokaciju lako naći, ima mjesta za parkirati. Ista je kao na slikama, na licu ima ono kao ožiljke, meni osobno nije odbojno. Simpatična, velika usta može 2 pjesme pjevat odjednom. Tijelo je bas utegnuto. Dosta je niska možda 160, možeš ju vrtit kako oćeš. 20min 100, oral sa, korektno odradi, akcija super, puno surađuje, izmijenili par poza. Pisao sam za neke da su uske, ali ova kada ga zagrli vakum napravi, tako da tko voli uske neće požaliti. Da se dirati gdje god oćeš.

Za seks na brzaka bilo je odlično.
Lega to si dobro rekao za seks na brzaka…ja sam isto bio kod nje zadnji puta kada je bila u Osijeku ništa posebno ne vrijedi ti novce…
 
Lega to si dobro rekao za seks na brzaka…ja sam isto bio kod nje zadnji puta kada je bila u Osijeku ništa posebno ne vrijedi ti novce…
Naspram nekih kod kojih sam bio kod se čak i koliko toliko isplatilo. A iskreno što ih više promijenimo veći su nam kriteriji. Meni je najbolje od svega bilo što je bas bas uska, bio sam kod nekih koje su uske, ali ovo je nešto totalno drugačije.
 
Milena je Hana, zajedno je u smještaju s Poli. Obje su 100 eur pola sata. Nije loše, nije ni nešto wow iskustvo. Koliko para toliko muzike očito.

Vidim da su došle neke iz malteške agencije isto za 100 eur pola sata, ako ode netko može komentar.
 
Milena je Hana, zajedno je u smještaju s Poli. Obje su 100 eur pola sata. Nije loše, nije ni nešto wow iskustvo. Koliko para toliko muzike očito.

Vidim da su došle neke iz malteške agencije isto za 100 eur pola sata, ako ode netko može komentar.
Prijatelj je moj bio kaže guza joj je odlična za doggy kaže da ju je razvaljivo isto tako je reko da puši bez kondoma i da dobro jaše i da je to ona sa slika i videa. Razmišljam da i ja odem ali me opet više privlači Victorija samo nevolim što puši sa kondomom ipak mi ja draže kad osjetim njene usne po glaviću 😁 a i vidim da se Manuella vratila s njom mi je jako dobro bilo al vidim da je promjenila slike pa neznam da li je to sigurno ona ili je dala profil prijateljici.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh