ZAGREB - Iskustva & recenzije


Recenzija:
Nazvao posle podne (obicno radi posle podne kaze), nazoves kaze uslugu,sta ima sta ne, dobijes adresu, preko puta jadranskog mosta.
Otvori vrata kad ti je vrijeme za termin nazoves je predhodno.
Doceka gola, uredna, cista, stan uredan, kupaona uredna, ono vidi se da pazi na higijenu, hoces bez ili sa na tebi je.
Njene slike,dupe sise predobre opustena cura ne pravi neke izlete da te rijesi sto prije vec slusa sto joj se kaze.
Pola sata dogovorio ostao i duze malo. Ne javlja se na tel dok radi sa tobom.
Za ponoviti obavezno.
Higijena 10/10
Izgled 9/10
Prostor 10/10
Parking 11/10
Diskrecija 10/10
Moze broj te djevojke ako jos radi. Pozdrav
 
Poanta je u tome da im ne treba inflejtat ego.
Cijena je prije par god bila 400kn, sad je (više nego) duplo.
Zašto?
Zbog nestašice pizde?
Ne.
Nego zato što ih se tetoši i za njih simpa.
Normalno da podižu cijene.
Prvi korak u pravom smjeru bi bio da im se ne nosi poklone.
To joj je posao.
Žvakala je kurac mnogima prije tebe, žvakat će i mnogima nakon. Nema potrebe da joj se "udvaraš".
( Ne nužno ti; tko god)
Time ne štetiš samo sebi nego svima ostalima.
Cijene i ego će ići u nebesa, a kvaliteta usluge dolje.
Slažem se, ne znam ko je uopće vidio kurvama poklone nosit…. odvedite ih i u kino prije najbolje
 
Slažem se, ne znam ko je uopće vidio kurvama poklone nosit…. odvedite ih i u kino prije najbolje
Za poklone se slazem da ne treba nosit.
A cijene su druga prica. Prvenstveno je problem sto je cijela stvar nelegalna, a to dize cijenu jer je rizik veci (ne mozda direktno, ali smanjuje ponudu jer ne dođu sve koje bi došle).
Drugi problem su skupi apartmani.
Ponuda je dakle slaba i to dize cijenu onome sto vrijedi, a uz to se slepa i ono sto bas ne vrijedi.
 

Bio netko?
 
Nije nitko bio niti ce biti javljanje na whatsapp prevara trazi bon unaprijed pokusaj ti bit prvi
I ovo je tema iskustva i recenzije a ne jel bio tko
 
Bio sinoc kod te male Tine iz srbije
Dogovor lagan odmah mi dala pravu adresu i dog termin malo se zajebavali preko poruka...
Dolazim tamo nigdje mjesta za parking tako da sam nasao parking dosta dalje od te adrese saljem joj poruku da cu kasniti zbog tog kaze ok javi se kad si tu
Dodjem pred ulaz zovem ne javlja se ona ali salje poruku da pricekam 15 min reko ok...
Znaci netko bio kod nje...malo mi glupo secem ispred zgrade kad zove ona jesam tu jos i kaze mozes gore... ok

Ulazim u stan docekala me u stiklama tangicama na prvu mi izgleda jako zgodno zatvorim vrata ona skoci na mene i pocne me ljubiti bas ono zestoko gura mi jezik slini to me napalilo odmah
Pita me oces 1h da vuce me do sobe skida mi trenirku i hvata za kurac on vec tvrd da boli pusenje prejebeno dobro guta ga cijelog slini pljuje po njemu i gleda me onako kurvinski bas krene me opet ljubiti i pita hoces me jebat..
Pusenje mi se toliko dopalo da joj kazem ne popusi mi do kraja
Nije mi dugo trebalo svrsim joj u usta po licu sperme bilo bas puno sve to ona lize guta i opet me pocne ljubiti kaze neides nikud dok me ne izjebes..
Ljubimo se mazimo mali se dize krene ona opet pusit stavlja kondom i krece me jahat bas ono divlje pa malo ja na nju pa opet ona gore prica prostote cijelo vrijeme...svravam ja u kondom kazem joj gotov sam ona jos malo na meni silazi s mene skida kondom polize mi ga legne uz mene i iz kondoma spermu si cijedi u usta po licu i kaze mi jesam prava kurvica kazem joj najbolja...malo se jos ljubili popricali platio joj dao joj i vise nego trazi i otisao
Meni je mala stvarno top i ici cu opet kod nje...
Jedini minus sta nemas gdje parkirat
Mogao si podijelit oglas
 
Bio sinoc kod te male Tine iz srbije
Dogovor lagan odmah mi dala pravu adresu i dog termin malo se zajebavali preko poruka...
Dolazim tamo nigdje mjesta za parking tako da sam nasao parking dosta dalje od te adrese saljem joj poruku da cu kasniti zbog tog kaze ok javi se kad si tu
Dodjem pred ulaz zovem ne javlja se ona ali salje poruku da pricekam 15 min reko ok...
Znaci netko bio kod nje...malo mi glupo secem ispred zgrade kad zove ona jesam tu jos i kaze mozes gore... ok

Ulazim u stan docekala me u stiklama tangicama na prvu mi izgleda jako zgodno zatvorim vrata ona skoci na mene i pocne me ljubiti bas ono zestoko gura mi jezik slini to me napalilo odmah
Pita me oces 1h da vuce me do sobe skida mi trenirku i hvata za kurac on vec tvrd da boli pusenje prejebeno dobro guta ga cijelog slini pljuje po njemu i gleda me onako kurvinski bas krene me opet ljubiti i pita hoces me jebat..
Pusenje mi se toliko dopalo da joj kazem ne popusi mi do kraja
Nije mi dugo trebalo svrsim joj u usta po licu sperme bilo bas puno sve to ona lize guta i opet me pocne ljubiti kaze neides nikud dok me ne izjebes..
Ljubimo se mazimo mali se dize krene ona opet pusit stavlja kondom i krece me jahat bas ono divlje pa malo ja na nju pa opet ona gore prica prostote cijelo vrijeme...svravam ja u kondom kazem joj gotov sam ona jos malo na meni silazi s mene skida kondom polize mi ga legne uz mene i iz kondoma spermu si cijedi u usta po licu i kaze mi jesam prava kurvica kazem joj najbolja...malo se jos ljubili popricali platio joj dao joj i vise nego trazi i otisao
Meni je mala stvarno top i ici cu opet kod nje...
Jedini minus sta nemas gdje parkirat
Bio i ja ponovo https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/mlada-tina-oglas-5486351
Malo me jebe higijena, nisam skuzio niti jednu plahtu da se suši kao da ih ne mijenja uopce ni sada ni zadnji put... mala mi ne izgleda kao da se tušira svaki put nakon. Žvali se sa klijentima i likovi joj svrsavaju u usta a nigdje nisam vidio listerin.

Sad kad vidim kakvu uslugu je dobio Mario30 koji jebe tranđe ( bez ljutnje) a i ja dobio slicnu uslugu malo me strah...

Tina poradi na higijeni znam da nas čitaš
 
Bio i ja ponovo https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/mlada-tina-oglas-5486351
Malo me jebe higijena, nisam skuzio niti jednu plahtu da se suši kao da ih ne mijenja uopce ni sada ni zadnji put... mala mi ne izgleda kao da se tušira svaki put nakon. Žvali se sa klijentima i likovi joj svrsavaju u usta a nigdje nisam vidio listerin.

Sad kad vidim kakvu uslugu je dobio Mario30 koji jebe tranđe ( bez ljutnje) a i ja dobio slicnu uslugu malo me strah...

Tina poradi na higijeni znam da nas čitaš
"Tina oš šmrkat"
 
I ja sam bio jucer, malo me zeznula kod dolaska, vjerovatno je neko uletio bas ispred pa sam cekao jedno 45min vani 🤦‍♂️, ali uso unutra, da malo je upitna higijena, rucnici se peru ali su jos vlazni bili ovi kakti cisti haha, uglavnom pusi vrhunski i uziva, i svrsio joj u ista i progutala je bas, sise vece ispuhane vise dosta bas…sex tak tak, nista posebno, ali opcenito kao da nije bas sva svoja, malo prica onako nebuloze…uglavnom nisam ziher da bi ponovio, radije kod pantere idem od sad svaki put 🙈
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh