BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja ne znam kome je ova ganfara iz "Bruna Brazilac" u BL top riba, a i neću da znam zašto je tako 🤮 Izgledom je dobra, ali higijena je nula bodova! Možda je prvih dana ili ko je dosao rano ujutro bio počašćen čistoćom, ali ono je fuj! Em se gajba osjeti po ustajalom mirisu ko da je vojska spavala, em se ona osjeti na znoj...Ušao i izašao, želudac mi se okrenuo..🤢
 
Bio sam prošle sedmice, najbolja picka od svih tu navedenih, sve je tako kako izgleda, njene slike, uredna, čista, mirisna, silikoni, prelijepa, prezgodna, živa vatra, urnebesno iskustvo. Idem opet i ne zalim druže. Zao mi sto sam bacio pare na Brazilke, jebale mi one mater, smrad mi njihovog znoja i picke ostao u nosu evo i sad ga osjetim. Fuj jebo im pas mater smrdljivu.
i ti se to juce uclanio da bi jednu oblatio a drugu nahvalio.. malo retardirano ali hajd.. za ove ovisnike o recenzijama i dokone i nije lose :)
 
i ti se to juce uclanio da bi jednu oblatio a drugu nahvalio.. malo retardirano ali hajd.. za ove ovisnike o recenzijama i dokone i nije lose :)
Bio kod Ines par puta sve top,djevojka je top model tu nema sta i najbolja riba sa sajta sigurno,ali zato i kosta
Za brazilke a pogotovo ovu Brunu nemam lijepe rijeci
Ima i Lana isto dobra sto se tice domacih ali trazi sliku tvoju prije sastnaka kome to ne smeta ok slobodno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh