KOPRIVNIČKO KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sad mi je žao kaj sam obrisala poruke,dva tjedna me zamaras s porukama i onda napišeš mogel bi sutra u tolko i tolko Al to još nije sigurno i kolko puta tak a vidla sam i kak retardirano izgledaš pa mi je bila najbolja opcija da te blokiram pa ajd molim te ne seri.
Moze Lidija privatno pisao sam ti prije cca 30min iz Bj sam dosao bih dns u KC ako mozes odgovoriti hvala
 
Lidija vam vise ne radi , zvao je prije mjesec dana , u vezi je i vise se ne bavi s time tako je meni barem rekla
Ajde ako imas broj daj da trampimo ak ocesImam iz varazdina 28god male sise cca trojka mozda dvojka sve radi s kabanicom crna kosa guza malo bolja od sisa 130e sat vremena radi u autu ili kod sebe ali dogovor mora biti eto ako os mjenjat?
 
Mozda neki par za mzm ili cuckold 40+ ? Ili zena 40+? Koprivnica i uza okolica Koprivnice? Javite se u inbox. Naravno ako ima koga ovdje na forumu. Lp
 
Ajde ako imas broj daj da trampimo ak ocesImam iz varazdina 28god male sise cca trojka mozda dvojka sve radi s kabanicom crna kosa guza malo bolja od sisa 130e sat vremena radi u autu ili kod sebe ali dogovor mora biti eto ako os mjenjat?
pajdo može broj ja sam iz VŽ pa neznam za tu crnku da li je visoka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh